Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 19.jūlijs  


Cēsu jaunieši kopā ar pašvaldību risina jautājumu par skeitparka attīstību

18. jūlijā Jauniešu domes mītnē Raunas ielā 4 norisinājās saturīga diskusija par Cēsu skeitparka nākotni. Skeitparks jau vairākus gadus ir daudzu jauniešu aktīva atpūtas vieta, bet ir novērojams, ka skeitparka inventārs ir nolietojies. Tāpēc aktuāls kļuvis jautājums par skeitparka atdzīvināšanu.

 

Jauniešu domes organizētajā diskusijā piedalījās arī Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs, pašvaldības ainavu arhitekte Dace Laiva, aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” direktors Juris Markovs, kā arī dažāda vecuma jaunieši. Jaunieši skaidri noformulēja gan to, kas skeitparkam nepieciešams, gan to, kas tajā būtu jāmaina. Diskusijā tika uzsvērts jautājums par drošību un kartību, un izskanēja ieteikumi par biežākiem policijas reidiem un videonovērošnas ierīkošanu. Jaunieši informēja arī par nepieciešamību mainīt parka segumu un konstrukcijas. Kā pastāstīja Cēsu bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Iveta Jermolājeva, jaunie cēsnieki, šķiet, šādu tikšanos bija gaidījuši jau sen. Par ko liecināja kuplais dalībnieku skaits, kā arī aktivitāte diskusijās. „Viedoklis par skeitparku bija gan pašiem skeiteriem, gan jauniešiem, kuriem rūp pilsētas vide,” atzīmēja I. Jermolājeva. Dace Laiva izteica gandarījumu, ka ir nodibināts labs kontakts ar jauniešiem. Gan arhitekte, gan J. Markovs uzsvēra, ka pašvaldība noteikti palīdzēs ar materiāliem un instrumentiem, bet jauniešiem pašiem ir jāuzņemas iniciatīva.

 

Diskusijas noslēgumā visi vienojās par turpmākajiem darbiem:

23.jūlijā plkst. 17:30 Jauniešu mājā notiks jauniešu darba sanāksme, kurā kopīgi izstrādās konkrētus priekšlikumus skeitparka sakārtošanai, tiks izstrādātas skices un tāmes.

27.jūliju plkst. 17:30 skeitparkā tiks rīkota sakopšanas talka. Tās laikā jaunieši kopā ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centra pārstāvjiem sakārtos vidi un veiks nepieciešamos remontdarbus.

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste

Ance Saulīte

ance.saulite@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv