Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 19.augusts  


Cēsu pašvaldības pārstāvji piedalās starptautiskā konferencē Saeimā

Cēsu pašvaldības pārstāvji piedalās starptautiskā konferencē Saeimā

 

Kā iepriekš ziņots, Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomi realizē pilotprojektu „Personiskais asistents-palīgs ikdienā”. Šodien un rīt, 19. un 20.augustā, Seimā notiek starptautiska konference „Personiskais asistents”, kurā piedalās arī pārstāvji no Cēsīm.

 

Tā kā Latvijā nav pietiekamas pieredzes personīgā asistenta pakalpojumu nodrošināšanā, LR Saeimas Sociālo un darba lietu komisija sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomi un Invalīdu un viņu draugu apvienību Apeirons, 19. un 20. augustā, LR Saeimā rīko starptautisku konferenci Personiskais asistents. Konferences mērķis ir iegūt ārvalstu pieredzi personiskā asistenta pakalpojumu nodrošināšanā personām ar invaliditāti, kā arī izvērtēt esošo pieredzi un situāciju Latvijā.

 

Cēsis pagaidām ir vienīgā pašvaldība, kurā īstenots šāds projekts, līdz ar to konferencē līdztekus vairākiem pieredzējušiem Ziemeļvalstu speciālistiem piedalīsies arī pārstāvji no Cēsīm. Pamatojoties uz projekta realizēšanas laikā gūto pieredzi  viedokli par likumprojektu „Invaliditātes likums”, kā arī par Ministru kabineta noteikumu projektu, kas saistīts personiskā asistenta pakalpojuma nodrošināšanas kārtību, paudīs iepriekšminētā projekta vadītāja - Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” Sociālo pakalpojumu nodaļas pilngadīgām personām vadītāja Laine Zālīte. Ar prezentāciju „Draugs-pavadonis bērniem ar īpašām vajadzībām Cēsu 2.pamatskolā” Cēsis pārstāvēs Agrita Sniķere un Elita Bernāte.

 

Kā konferences klausītāji aicināti parlamentārieši, iesaistīto ministriju vadošās amatpersonas, lielāko pašvaldību vadītāji, sociālās jomas profesionāļi, kā arī interešu organizāciju pārstāvji.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

„Sociālo pakalpojumu un

sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127890
Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv