Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 19.augusts  


Cēsīs konkurss „Sakoptākais pagalms 2008” – dāvana Latvijai 90.dzimšanas dienā

Lai Cēsis sagaidītu Latvijas dzimšanas dienu svētku rotā, Cēsu pilsētas dome izsludina konkursu par sakoptāko privātmājas pagalmu Cēsīs.

 

Konkursa mērķis ir aktivizēt privātmāju īpašniekus piedalīties pilsētas sakopšanā un apzināt sakoptākos māju pagalmus. Bez tam, konkursa rīkotāju nodoms ir stimulēt pilsētas sakoptāko pagalmu īpašniekus sacensties par sakoptākā pagalma titulu, tādejādi atgādinot arī nesakopto īpašumu saimniekiem, ka ar saviem spēkiem un entuziasmu var padarīt skaistāku ne tikai savu pagalmu, bet arī visu pilsētu.

 

Konkursā, kas norisināsies no 25.augusta beigām līdz 30.septembrim, tiks vērtēti tikai privātmāju pagalmi, savukārt nākošgad tā kategorijas tiks paplašinātas un tiks vērtēti arī uzņēmumu un iestāžu pagalmi.

 

Konkursa balvu fondu veido SIA „Laukums” veikals „Mežam un dārzam” dāvanas – zāles pļāvējs, darbarīku komplekts, trumuļveida zāles pļāvējs, elektriskās dzīvžogu šķēres un elektriskais zāģis.

 

Konkursa komisija – Cēsu pilsētas domes ainavu arhitekts Jānis Sirlaks, laikraksta „Druva” žurnālists Jānis Gabrāns, z/s „Kliģeni” dārzniece Indra Dzene, IU „TG Zaļumi” direktore Tatjana Gailīte un Cēsu pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Karlsberga – vērtēs privātmāju pagalmu sakoptākos pagalmus, sakoptākos zālienus, sakoptākās puķu dobes, sakoptākos koku, krūmu un dzīvžogu stādījumus, kā arī sakoptākās dārza mazās arhitektūras formas.

 

Ik gadu Cēsu pašvaldība rīko dažādus konkursus, lai iesaistītu cēsniekus pilsētas sakopšanā. Tā tiek rīkoti konkursi par sakoptāko vecpilsētas nama fasādi, par skaistākajiem gaisa dārziem un labāko sētnieku. Gan pilsētas domes izveidota komisija, gan paši cēsnieki balsojot nosaka labākos starp savējiem, tādejādi stimulējot viņus neapstāties pie iesāktā un uzrunājot tos, kuri vēl tikai domā par savu māju sakopšanu un izdaiļošanu.

 

Par cēsnieku vēlmi iesaistīties pilsētas rotāšanā liecina uz pilsētas svētkiem „uzziedējušās pilsētas robežas”, ko, piesaistot Nīderlanes fonda KNHM un Cēsu pilsētas domes līdzfinansējumu, realizēja aktīvi cēsnieki.

 

Informāciju sagatavoja

Ieva Karlsberga

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

T;alr.6421677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv