Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 19.septembris  


Tiks organizēta zaļo atkritumu savākšana pilsētā

Rudens sezonā aktuāls kļūst jautājums par zaļo atkritumu un kritušo lapu savākšanu. Šogad zaļo atkritumu izbēršana Liepu ielas komposta laukumā ir aizliegta, jo šajā vietā cilvēki nogādāja arī sadzīves atkritumus. Pašlaik ir panākta vienošanās ar atkritumu apsaimniekošanas organizācijām par zaļo atkritumu savākšanu pilsētā.

Iedzīvotāji ir lūgti krāt zaļos atkritumus maisos, informēt pilsētas domes komunālo nodaļu un vienoties par atkritumu izvešanas vietu un laiku.
Atkritumus lūgts nenovietot koku, stabu un elektropārvades līniju tuvumā, kas apgrūtina to savākšanu. Par vietām, kurās drīkstēs lapas bērt kaudzēs, tiks ziņots atsevišķi.   

Jāpiebilst, ka ļoti svarīgs nosacījums ir, lai lapas būtu tīras, bez sadzīves atkritumu piejaukuma, citādi turpmāk zaļo atkritumu savākšana vairs nebūs bezmaksas pakalpojums.

Pašlaik tiek meklētas iespējas izveidot pilsētā kompostēšanas laukumus, kur turpmākajos gadus nogādāt zaļos atkritumus cilvēki varēs paši.

 

Informāciju sagatvoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Laura ZauereAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv