Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 5.augusts   Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 19.septembris  


100 Latvijas vēstures relikvijas Cēsu muzejā apskatāmas līdz 30.septembrim

Ņemot vērā apmeklētāju interesi un vēlmi redzēt Latvijas Nacionālā vēstures muzeja veidoto izstādi „100 Latvijas vēstures relikvijas” Cēsu muzejā, izstāde būs apskatāma vēl līdz 30.septembrim.

 

 Par izstādi pastiprinātu interesi ir izrādījušas skolēnu grupas, kas apmeklē Cēsīs rudens ekskursijās, tāpēc tiek pagarināts izstādes apskates laiks vēl par vienu nedēļu.

 

Izstāde „100 Latvijas vēstures relikvijas” ir Latvijas Nacionālā vēstures muzeja veidots stāsts par Latvijas vēstures svarīgākajiem pieturas punktiem, izteikts ar priekšmetiem, kam katram ir sava vēsture. Izstādē kā relikvijas iekļauti priekšmeti, kam ir neapšaubāma nozīme Latvijas vēsturē, svarīgi nacionālai un kultūrvēsturiskai identitātei, savā ziņā pirmie, vienīgie.

 

Izstāde „100 Latvijas relikvijas” Cēsu Vēstures un mākslas muzejā(Pils laukums 9) atvērta no 1.jūnija līdz 30.septembrim. Izstāde izvietota Cēsu Jaunās pils restaurētajā bēniņu telpā.

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv