Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 19.septembris  


18.oktobrī A.Ābelīte un S.Vaice romantiskā koncertprogrammā ,,Tu mana svētā, grēcīgā”!


16.oktobrī, CATA kultūras nama kasē biļetes cena  uz koncertu 3.00Ls


Dziedātājs, trompetists, bijušais grupas «Labvēlīgais tips» dalībnieks Andris Ābelīte un operas soliste, soprāns Sonora Vaice ir vienojušies romantiskā koncertprogrammā ,,Tu mana svētā, grēcīgā”! 

Viena no spožākajām operas solistēm Sonora Vaice, kuras radošajā biogrāfijā ir ierakstītas nopietnas lomas operās «Cosi fan Tutte», «Burvju flauta», «Traviata», «Seviljas bārddzinis», «Orfejs un Eiridīke», «Bohēma», «Alčīna», nebūt nebaidās piedalīties visdažādākajos mūzikas projektos. Šoreiz izveidojot duetu ar Andri Ābelīti, kurš ir pieredzējis mūziķis gan klasiskajā žanrā,gan popmūzikā. Ābelīte ir ilggadējs Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra solists, trompetists, bijis grupas "Labvēlīgais Tips" dalībnieks, un kopā ar grupu "Bonaparti.lv" pārstāvējis Latviju Eirovīzijā.

 

Andra Ābelītes komponētā dziesma ,,Tu mana svētā, grēcīgā” ieguvusi lielu klausītāju mīlestību un tieši tāpēc ir izvēlēta par šīs programmas tituldziesmu. ,,Tu mana svētā, grēcīgā” raksturo programmu kopumā, kuras noskaņa ir mīlestības, kaislības un prieka pilna. Klausītāji to sadzirdēs Raimonda Paula, Andra Ābelītes komponētajās dziesmās, tādos programmā iekļautajos pasaules hitos, kā Leonarda Koena Hallehluj, Billija Prestona You are so beautiful. Skanēs arī Questa Notte no Bonaparti.lv repertuāra.

Andris Ābelīte koncertprogrammā liks skanēt arī trompetei, kura uz Latvijas koncertu skatuvēm skan ne tik bieži. Mūziķis iepriecinās klausītājus ar savu trompetes spēli, atskaņojot populārās franču komponista Žorža Bizē operas ,,Karmena” tēmas un klasisko komponistu skaistākās melodijas.

 
Programmā kopā ar solistiem muzicēs kontrabasists Raivo Ozols, ģitārists Artūrs Kutepovs, pie bungām Ainis Zavackis.  

Koncertprogramma ,,Tu mana svētā, grēcīgā” ceturtdien,18.oktobrī plkst.19.00 skanēs Cēsīs ,CATA kultūras namā. 

Jaunās koncertprogrammas ,,Tu mana svētā,grēcīgā” koncerti tiek plānoti arī citās Latvijas pilsētās.

Biļetes cena: 6,5,4 Ls

Biļetes var iegādāties ,,Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv un A/S CATA ( tel.64107818)

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv