Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 19.septembris  


12.oktobrī Baltie lāči un Apvedceļš – jaunajā koncertprogrammā „Pasta Nodaļas Stāsti”

CATA Kultūras namā 12. oktobrī plkst.19:00 Latvijas populārāko šlāgergrupu līderi Andris Baltacis grupa ”Baltie lāči” un Jānis Krūmiņš  grupa „Apvedceļš” kopīgā dzīvespriecīgā koncertprogrammā „Pasta Nodaļas Stāsti”.

 

 Latvijas populārāko šlāgergrupu līderi Andris Baltacis no grupas „Baltie lāči” un Jānis Krūmiņš no grupas „Apvedceļš” ir izveidojuši  kopīgu dzīvespriecīgu koncertprogrammu – „Pasta nodaļas  stāsti”.

 

Programmā skanēs pavisam jaunas un jau skatītāju simpātijas ieguvušas  dziesmas, kas visas apvienotas  teatrālā  koncertuzvedumā ar īpaši gatavotiem tērpiem un skatuves iekārtojumu.  

 

Pasts ir vieta, kas cilvēkus saista vienu ar otru, ar valsti, ar pagātni un nākotni. Pastam ar vēstuļu un bandroļu palīdzību tiek uzticēti daudzu cilvēku  svarīgi dzīves notikumi un pastnieks bieži  tiek sagaidīts kā vēstnesis, kas šiem notikumiem ļauj piepildīties, bet, ja mēs ielūkojamies kādas pasta nodaļas dzīvē, mēs redzam, kā klājas pasta darbiniekiem , kuriem ir uzticēts tik daudz…  Andris Baltacis un Jānis Krūmiņš mums piedāvā paskatīties uz to ar smaidu, jo viņi paši ar grupas biedriem  iejutīsies pastnieku lomās.

 

Biļetes cena: 5, 4, 3 Ls

Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasēs

un AS CATA( tel.64107818)

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv