Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 19.septembris  


22.septembrī Ekskursija pa Cīrulīšu dabas takām „No leduslaikmeta līdz mūsdienām”

22.septembrī plkst.11:00 visi laipni aicināti izstaigāt Cīrulīšu dabas taku Cēsīs gida pavadībā, kurš skaidros ne vien ģeoloģiskos procesus dabā, bet arī stāstīs teikas, leģendas un iepazīstinās ar dažādām augu un dzīvnieku sugām, kuras sastopamas tieši taku apkārtnē.

 

Ekskursija ir bez maksas. Kamēr interesenti klausīsies gida stāstījumu, taps arī īpašā Cīrulīšu dabas taku zupa. Tās saturs tikpat daudzveidīgs kā daba, tāpēc katram jāpaņem līdz kāds nieks kopējam zupas katlam, par pamatu ņemot soļankas recepti.


Noteikti jāparūpējas par laikapstākļiem atbilstošu apģērbu! Takas garums - 4km.

 

Nav vairs uz pasaules daudz vietu, kur redzams, kā veidojusies mūsu vide un mainījusies daba no leduslaikmeta līdz mūsdienām. Gaujas senleja piedāvā šo unikālo iespēju gūt ieskatu visos dabas procesos!

 

Cīrulīšu dabas takas ekskursija iekļauta Starptautiskās tūrisma dienas ietvaros Cēsīs īpašo piedāvājumu nedēļā. Taupot dabas enerģiju, netaupi savu enerģiju atpūšoties Cēsīs! Sīkāk par Tūrisma nedēļas aktivitātēm skatīt: www.turisms.cesis.lv

 

Aktivitāte tiek realizēta sadarbībā ar p/a Cēsu kultūras un Tūrisma centrs, Cēsu novada pašvaldības un Nīderlandes fonda KNHM finansiālu atbalstu konkursa „Sabiedrība ar dvēseli” projekta „Gaujas ieleja no leduslaikmeta līdz mūsdienām” ietvaros.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv