Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 19.septembris  


Sakops pašvaldības mežus piepilsētā

  Ceturtdien 20.septembrī Cēsu novada pašvaldība rīko izsoles izlases cirtēm piepilsētas mežos. Kā pastāstīja pašvaldības mežzinis Aivars Brengmanis, šoruden paredzēts sakopt Gaujaslīču mežu nogabalus aiz Meža kapiem, kā arī Dzeguzes un Cepļa ielu apkārtnes mežus, kur ir daudz kaltušu koku.

A. Brengmanis atzīst, ka kopumā piepilsētas meži ir labā stāvoklī. Vienīgā nelaime, tie tiek regulāri pielūžņoti. Pašvaldības piepilsētas mežu kopējā platība ir apmēram 164 ha,  izlases cirtes tajos tiks izstrādāta pirmo reizi. Mežu, lai tas labāk augtu ir regulāri jākopj un šoruden pašvaldība uzsāk to darīt. Iedzīvotājus, kas pastaigājoties vai sportojot piepilsētas mežos manīs rosāmies vīrus ar zāģiem un mežizstrādes tehniku, lūdzam neuztraukties. Izstrādes darbi ir saskaņoti un nepieciešami.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv