Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 19.septembris  


Lauku atbalsta dienests aicina klientus informēt par savu konta maiņu Hipotēku un zemes bankā

Pamatojoties uz Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes un Konkurences padomes atļauju turpināt VAS "Latvijas Hipotēku un zemes bankas" (Hipotēku banka) komercdaļas pārdošanas procesu, uzsākta Hipotēku bankas komercdaļas klientu apkalpošanas pāreja uz kādu citu klienta izvēlētu banku.

Plānots, ka pāreja notiks pakāpeniski un noslēgsies šī gada novembrī.

Tādejādi no novembra Lauku atbalsta dienestam (LAD) nebūs iespējams veikt atbalsta maksājumus uz to klientu kontiem, kuri atvēri VAS "Latvijas Hipotēku un zemes bankā".

Lai netiktu aizkavēta 2012.gada tiešo maksājumu saņemšana, LAD aicina klientus sniegt informāciju par mainīto bankas kontu.

Veidlapas klienta datu maiņai pieejamas LAD mājas lapas www.lad.gov.lv sadaļā „LAD klientu reģistrācija”.

Aizpildītu un parakstītu iesniegumu lūdzam iesniegt tuvākajā LAD reģionālajā lauksaimniecības pārvaldē (RLP) vai centrālajā aparātā (CA), vai nosūtīt pa pastu. Ar elektronisko parakstu parakstītu iesniegumu lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi lad@lad.gov.lv.

 

 

Klientu apkalpošanas daļa

Tālrunis: 67027693

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv