Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 19.oktobris  


Tiksimies Kosmosā jau šodien!

 

Jau otro gadu Cēsu novada Jauniešu dome aicina jauniešus uz „Iedvesmu kosmosu” – tikšanos un pieredzes apmaiņu ar sabiedrībā labi zināmiem cilvēkiem (mūziķiem, uzņēmējiem). Piektdien 19. oktobrī  plkst. 19.00 Cēsu Izstāžu namā visi kopā dosimies iedvesmu un ideju kosmosā kopā ar Kārli Kazaku, Māru Upmani-Holšteini un Juri Kalnišu. Vakara gaitā būs iespējams uzzināt šo cilvēku dzīvesstāstu – grūtības, kurām nācies iet cauri, lai piepildītu savus sapņus, un laimes mirkļus, kad, pēc sūra un grūta darba, esi sasniedzis savu mērķi.

Atnāc un paklausies, varbūt kādreiz arī tu varēsi iedvesmot jaunus cilvēkus lieliem darbiem. Mēs parūpēsimies par uzkodām un dažādām kopīgām aktivitātēm, tavs uzdevums – ņemt līdzi labu garastāvokli un draugus. Tiksimies kosmosā!

 

Informāciju sagatavoja:

Sandra Grosberga

Cēsu novada Jauniešu domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv