Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 19.oktobris  


Pētera ielā ir tapusi gaisma

 Noslēgumam tuvojas apjomīgais Pētera ielas rekonstrukcijas un paplašināšanas darbs. Ceturtdien 18.oktobrī tika pabeigta apgaismojuma izbūve un tagad vakaros un nakts stundās iepriekš padrūmi tumšā iela ir gājējus un braucējus priecējoši gaiša.

  Apgaismojumu izbūvēja Cēsu uzņēmums „ Spriegums”, būvuzraudzību veica SIA „ Jurevičs un partneri”. Darbi ritēja gandrīz gadu un Pētera ielā ir uzstādītas 87 jaunas apgaismojuma laternas.

  Kā pastāstīja Cēsu novada pašvaldības Komunālās nodaļas vadītājs Modris Rāviņš, no uzņēmuma „ Sadales tīkli” speciālistiem saņemts apstiprinājums, ka līdz oktobra beigām tiks pārcelti elektrolīniju balsti, kas kavē Pētera ielas rekonstrukcijas pabeigšanu. Tad uzņēmuma „ Ceļinieks 01” speciālisti varēs pabeigt ielas asfaltēšanu un to pilnībā atvērs satiksmei.

  Kā jau esam informējuši Pētera ielas rekonstrukcijas projekts tiek realizēts sadarbībā ar Satiksmes ministriju. Apgaismojuma renovācija tika veikta Eiropas Savienības (ERAF) projekta apakšprogrammas „3.2.1.2. aktivitāte „Tranzītielu sakārtošana pilsētu teritorijās” ietvaros, īstenojot projektu „Cēsu pilsētas tranzītielas – Pētera ielas - rekonstrukcija” Nr.3DP/3.2.1.2.0./10/APIA/SM/013

 

Informāciju sagatavoja

Inta Ādamsone

Cēsu novada pašvaldības projektu un vides speciāliste

 

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv