Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 19.oktobris  


Lekciju cikla „Kas Latvietim vēderā..” pirmā lekcija 21.oktobrī ar rakstnieci Annu Žīguri

21.oktobrī plkst. 21.oktobrī Jaunās Pils konferenču zālē(3.stāvā), plkst. 13:00 tēma "Mums jāsaņemas!" Tikšanās ar rakstnieci Annu Žīguri.

 

“Esmu  domājusi runāt par to, ka latvieši pašlaik iegrimuši pārāk lielā nomāktībā, no tās ir jāatbrīvojas. Ja paskatās, kas notiek apkārt pasaulē, mūsu zeme varētu būt viena no laimīgākajām. Te ir tik daudz neizmantotu iespēju, bet, lai tās izmantotu, ir jābūt gudrai un izglītotai tautai, kas tic savai valstij”. Rakstniece Anna Žīgure.

 

Ieejas maksa uz lekciju: 1,00 Ls, pensionāriem un studentiem 0,50 Ls

 

*Tradicionālās kultūras iniciatīvu centrs “KasTe” oktobra beigās un novembrī piedāvā lekciju ciklu Cēsu Jaunajā pilī “Kas Latvietim vēderā jeb, kāpēc mēs esam tādi, kādi esam?” Iespēja četru populāru dažādu nozaru speciālistu vadībā paskatīties uz latvieti no dažādām pusēm.

 

Plašāka informācija par visām lekcijām ŠEIT

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv