Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 19.decembris  


Iekšlietu ministra vizīte Cēsīs

 

   Piektdien 16.decembrī darba vizīte Cēsīs ieradās Iekšlietu ministrs Dzintars Jaundžeikars un ministra padomnieks Raimonds Lazdiņš. Pilsētas domē viesiem bija tikšanās ar domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu un priekšsēdētāja vietnieku Andris Mihaļovu.

   Ministrs interesējās par pašvaldības un valsts policijas sadarbību sabiedriskās kārtības uzturēšanā pilsētā, kā  Cēsīs nodrošina, lai nepilngadīgie vēlās vakara stundās neuzturētos nakts klubos un spēļu zālēs. Dz. Jaundžeikars informēja, ka būs izmaiņas likumdošanā, kas vēl stingrāk reglamentēs izklaides iestāžu darbību. Cēsis ir nozīmīgs tūrisma centrs, tāpēc ir svarīgi nodrošināt apmācības policistiem, lai viņi varētu saprasties un, ja ir nepieciešams palīdzēt tūristiem. Šādas apmācības tiks nodrošināts. Ministrs apsolīja arī papildus  policijas spēkus kārtības uzturēšanai Cēsu 800 gadu jubilejas svinību laikā.

   Apmeklējot Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Cēsu brigādes telpas Dz. Jaundžeikars atzina, ka ir nepieciešama jauna depo celtniecība. Iespējams, nākošajā gadā būs līdzekļi, lai uzsāktu projektēšanu. Ar brigādes komandieri Pēteri Serovu ministrs pārrunāja, kāds ekipējums nepieciešams  glābšanas dienesta  darbiniekiem lauku rajonos. Dz. Jaundžeikars apmeklēja arī Cēsu pašvaldības policiju un atzinīgi novērtēja ieceri, iesaistīt darbā par policijas dežurantiem invalīdus. Viņš atzina, ka šī pieredze jāpārņem arī valsts policijai. Vizītes noslēgumā  ministrs tikās rajona policijas pārvaldes priekšnieku Jāni Kalniņu un pārrunāja Cēsīs tik aktuālo jautājumu par štatu palielināšanu rajona ceļu policijai, kā arī vajadzības policijas materiāli tehniskajā nodrošinājumā.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv