Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2008.gada 19.decembris  


Cēsu Izstāžu namā skanēs pasaules tautu Ziemassvētku dziesmas

Piektdien, 19.decembrī plkst.18.30 Cēsu Izstāžu namā uz koncertu „Mixed Christmas” klausītājus aicina saksofonists Oskars Petrauskis,  pianists Raimonds Petrauskis un sitaminstrumentālists Rihards Zaļupe.

 

Koncerts notiek festivāla „Eiropas Ziemassvētki” ietvaros un tajā Adventam atbilstošu noskaņu radīs pasaules tautu Ziemassvētku dziesmas. Īpašs programmas akcents būs Riharda Zaļupes jaundarbs – Ziemassvētku korālis. Koncerta programmā mūziķi iekļāvuši arī klasiķu Johanna Sebastiāna Baha un Georga Frīdriha Hendeļa skaņdarbus. No latviešu tautas mūzikas kolekcijas dzirdēsim dziesmas „Kur tu skriesi, vanadziņi” apdari.

 

Brāļi Petrauski patlaban ir viens no Latvijas perspektīvākajiem un ievērojamākajiem koncertduetiem – regulāri koncertē Latvijā un ārzemēs. 2006.gada vasarā abi mūziķi papildināja starptautisko panākumu sarakstu ar lielisku uzstāšanos Slovēnijā notikušajā Pasaules saksofonistu kongresā un grandiozām ovācijām Šlēzvigas-Holšteinas festivālā Vācijā.

 

Savukārt, sitaminstrumentālists Rihards Zaļupe ir Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķis. Līdztekus darbībai klasiskajā jomā viņš regulāri piedalās populārās, džeza un house mūzikas projektos un lieliski prot spēlēt solopartijas.

 

Biļešu cenas: Ls 2.00 (skolēniem, studentiem, pensionāriem- Ls 1.00).

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.slezina@cesis.lv



Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv