Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 19.decembris  


Gada paveiktais Cēsīs: izglītība

Gada nogalē ierasts atskatītie uz paveikto. Šoreiz izglītībā Cēsīs.

 

2008.gadā:

 • Īstenots Cēsu pilsētas domes un Bērnu un ģimenes lietu ministrijas projekts „Roku rokā bērna atbalstam” Ls 35294 apmērā,   kā rezultātā Cēsu pilsētas pamatskolā iekārtota sarunu telpa, iegādāti 13 portatīvie datori, 28 personas sagatavotas kvalitatīvam darbam ar vecākiem skolās un pirmsskolās, 124 vecāki piedalījušies katrs 10 Bērnu emocionālās audzināšanas programmas nodarbībās, visu bērnudārzu 5.-6.gadīgo vecāki piedalījušies nodarbībās „Izproti dusmas, nepieļauj vardarbību”, 10 pilotklašu vecāki piedalījušies dažādu tēmu vecāku sapulcēs.
 • Uz Cēsu pilsētas izglītības iestāžu bāzes īstenots Starptautisks projekts Zviedrija – Latvija – Krievija „Bērnu ar speciālām vajadzībām integrēšana vispārizglītojošā izglītības iestādē”.
 • Cēsu pilsētas izglītības iestādēs uzsākta Cēsu novada vēstures apguve.
 • Organizēts 8 .Latvijas zēnu koru salidojums.
 • Pieņemta Cēsu pašvaldības Izglītības stratēģija.
 • Akreditēta Cēsu pilsētas Sporta skola un Cēsu vakara vidusskola.
 • Izstrādāta skice Cēsu speciālās pirmsskolas izglītības iestādes teritorijas iekārtošanai.
 • Cēsu Valsts ģimnāzijā, Cēsu 1.pamatskolā pedagogi uzsāka darbu ar e-žurnālu.
 • Cēsu vakara vidusskolā ESF projekta “Jaunatne darbībā” ietvaros skolas bērnu istabā strādāja brīvprātīgā no Spānijas, īstenots projekts jaunajiem vecākiem “Atver logu pasaulei”, projekts sociālās atstumtības riskam pakļautajiem jauniešiem “Ar sauli plaukstā”.
 • Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrā tika uzsāktas atbalsta grupu nodarbības topošajiem vecākiem un vecākiem kopā ar mazuļiem. Izveidota īpaša atbalsta grupa smēķējošiem jauniešiem, kuri vēlas atbrīvoties no šīs atkarības. Sadarbībā ar asociāciju ,,Papardes Zieds” īstenota vienaudžu izglītotāju apmācības programma. Sākot ar 2009.gada janvāri, 12 sertificēti jaunieši no Cēsu rajona piedāvās nodarbības skolās saviem vienaudžiem par reproduktīvās veselības jautājumiem, atbildību, riskiem un kā no tiem izvairīties. Uzsākts mākslas terapijas nodarbību cikls pedagogiem, kuri strādā pedagoģiskās korekcijas klasēs. Izstrādātas jaunas mācību programmas, kuras piedāvā skolēniem iespēju darboties nodarbībās par rīcību un atbildību riska situācijās, praktiskās nodarbībās par pirmās palīdzības sniegšanu un to, kā atpazīt un izvairīties no cilvēku tirdzniecības gadījumiem.
 • Cēsu Valsts ģimnāzijā, Cēsu bērnu un jauniešu centrā, Cēsu 2.pamatskolā, Cēsu 2.vidusskolā un Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskolā pilnveidota materiāli tehniskā bāze.
 • Cēsu 1.pamatskolas 5.-9.klašu meiteņu koris piedalījies Starptautiskajā koru festivālā Bonnā.
 • Cēsu pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādes kolektīvs iedibinājis jaunas tradīcijas Vasaras olimpiskās spēles, Saimnieču diena, Vecāku stunda.

 

 

Informāciju apkopoja

Cēsu pilsētas domes

Izglītības nodaļas vadītāja

Lolita KokinaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv