Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 19.decembris  


Radio Valmiera aicina Ziemassvētkos sacerēt jautrus ticējumus

Ziemassvētku gaidās Radio Valmiera piedāvā saviem klausītājiem izpausties radoši un nopelnīt jaukas balvas.

 

          Mūsu senčiem krājumā bija ne mazums tradicionālu Ziemassvētku ticējumu, taču šoreiz vēlamies paraudzīties uz to ar nelielu humora devu. Viss, kas jums jādara – jāsacer oriģināls un jautrs Ziemassvētku ticējums, kurā apspēlēta ekonomiskā krīze, slapjā ziema un citi aktuāli temati. Savs veikums līdz 23.decembrim (ieskaitot) jāsūta uz info@radiovalmiera.lv ar norādi Ziemassvētku konkursam, vai arī pa pastu – Radio Valmiera Ziemassvētku konkursam, Rīgas ielā 19, Valmierā, LV 4201.

 

          Trešdien, 24.decembrī, Radio Valmiera ēterā Ziemassvētku programmā tiks atskaņoti visi iesūtītie ticējumi, un Radio Valmiera darbinieku komanda noteiks labākos. To autori saņems balvas no “Dizaina Centra” pirtslietu nodaļas un Valmieras Tūrisma informācijas centra.

 

          24.decembrī no plkst.10 Radio Valmiera būs īpašā Ziemassvētku programma, ko vadīs Solvita Šķēle. Tajā varēs uzzināt, kādas tradīcijas ir jāievēro svētkos, uz kādiem pasākumiem var doties gada nogalē, kāds pēdējos gados ir izskatījies ietekmīgais Lielbritānijas Ziemassvētku tops, būs arī filmu apskats, kuras būtu vērts noskatīties Ziemassvētku brīvdienās. Ziemassvētku noskaņu palīdzēs radīt mazākie valmierieši ar saviem sirsnīgajiem sveicieniem.

 

          Tāpat klausītājiem būs iespējams laimēt balvas no Pilsētas Galerijas “Valleta” un Valmieras Drāmas teātra, pulksten 11.30, 12.30 un 13.30 zvanot uz Radio Valmiera studiju un atbildot uz dažādiem jautājumiem gan par Ziemassvētkiem, gan mūsu pilsētu, Valmieras Drāmas teātri un PG “Valleta”.

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv