Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 20.janvāris  


Uz pieņemšanu ir iespēja pierakstīties

 

 

Pērn Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” klientu skaits, kas vēršas pēc sociālās palīdzības ir trīskāršojies, veidojot ikdienā  garas rindas.

 

Lai turpmāk mazinātu iedzīvotāju garās rindas sociālais dienests ir izveidojis pierakstu sistēmu, kuras ietvaros iedzīvotājiem ir iespēja iepriekš pierakstīties rindā pie sociālās palīdzības organizatora pabalstu saņemšanai. Iedzīvotāji pierakstīties var vai nu nākot uz Cēsu sociālo dienestu, Bērzaines ielā 16/18, 2.stāvā, 6.kabinetā vai zvanot pa tālruni 64127745.

 

Kā informē Cēsu novada pašvaldības aģentūras ”Sociālais dienests” dierektore Iveta Sietiņsone ”Jau kārtējais gads sociālajā dienestā ir iesācies ar ļoti lielu klientu skaita pieaugumu, kā arī ir palielinājies speciālistu darba apjoms neskatoties uz to, ka sociālās palīdzības organizatoru skaits nav palielinājies. Janvāra piermajās dienās trūcīgas personas statuss piešķirts jau 27 mājsaimniecībām”.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Vita Pētersone
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
"Sociālais dienests"
Projektu vadītāja- attīstības speciāliste
t. 64127749Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv