Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 20.februāris  


"Lekrings" uzvar, pārējiem neveiksmes

„Lekrings” uzvar, pārējiem  neveiksmes

 

   No Cēsu vadošajām sporta spēļu komandām, aizvadītās nedēļas nogale veiksmīga bija tikai florbola komandai „Cēsis/ Lekrings”. Rajona klubu duelī viņi izbraukumā ar 8 : 2 pārspēja  „Pārgauju”. Cīņa bija līdzvērtīga un izšķirošo pārsvaru cēsnieki guva tikai mača noslēgumā. Ar trim precīziem metieniem izcēlās Jānis Freivalds, divus vārtus guva Mārtiņš Jarohovičs. Meistarsacīkšu tabulā „Cēsis/Lekrings”  ir trešajā vietā, taču no otrajā vietā esošās „Rubenes” mūsējos šķir tikai viens punkts.

 

  Zaudē abas basketbola komandas

 

   Negaidīti smagu zaudējumu LBL spēlē savā laukumā piedzīvoja „Cēsis/Remarks” vienība, kas ar 50 : 85 piekāpās „Falco/Ķeizarmežs”. Mača pirmajā pusē nelielu pārsvaru guva viesi, taču katastrofāla bija trešā ceturtdaļa, kuru cēsnieki zaudēja ar 5 : 30.  Rezultatīvākie šajā neveiksmīgajā spēlē cēsniekiem bija  Artis Stankēvičs 16 un Ivo Pūce – 13 punkti.

   Rītdien, 21.februārī, mūsējos gaida grūta spēle izbraukumā ar „Zemgali”.

  Sieviešu basketbola komanda „Cēsis” zaudēja spēcīgajai Rīgas vienībai „Avantis/Turība” ar 60 : 98. Rīdzinieces jau pirmajās divās ceturtdaļās guva lielu pārsvaru. Rezultatīvākās Cēsu komandā bija Zane Rozīte – 17 un Diāna Kuzina – 10 punkti.

 

 Volejbolisti Igaunijā tukšā

 

   Divas spēles izbraukumā ar Igaunijas vienībām SCHENKER  līgā aizvadīja „Cēsis/Cēsu alus” volejbolisti un abās piedzīvoja zaudējumus. Tallinā ar 1 : 3 „Selver/Audentes Universiy”, bet Tartu ar 0 : 3 „Peri Leib”. Mūsējie tomēr saglabā 9.vietu turnīra tabulā. Šajā nedēļas nogalē „Cēsis/Cēsu alus” mājas spēles tiksies ar Pērnavas un Viru vienībām.

 

 

Informāciju sagatavoja

Andris VanadziņšAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv