Latvijas Reitingi

2006.gada 20.februāris

"Lekrings" uzvar, pārējiem neveiksmes

„Lekrings” uzvar, pārējiem  neveiksmes

No Cēsu vadošajām sporta spēļu komandām, aizvadītās nedēļas nogale veiksmīga bija tikai florbola komandai „Cēsis/ Lekrings”. Rajona klubu duelī viņi izbraukumā ar 8 : 2 pārspēja  „Pārgauju”. Cīņa bija līdzvērtīga un izšķirošo pārsvaru cēsnieki guva tikai mača noslēgumā. Ar trim precīziem metieniem izcēlās Jānis Freivalds, divus vārtus guva Mārtiņš Jarohovičs. Meistarsacīkšu tabulā „Cēsis/Lekrings”  ir trešajā vietā, taču no otrajā vietā esošās „Rubenes” mūsējos šķir tikai viens punkts.

Zaudē abas basketbola komandas

Negaidīti smagu zaudējumu LBL spēlē savā laukumā piedzīvoja „Cēsis/Remarks” vienība, kas ar 50 : 85 piekāpās „Falco/Ķeizarmežs”. Mača pirmajā pusē nelielu pārsvaru guva viesi, taču katastrofāla bija trešā ceturtdaļa, kuru cēsnieki zaudēja ar 5 : 30.  Rezultatīvākie šajā neveiksmīgajā spēlē cēsniekiem bija  Artis Stankēvičs 16 un Ivo Pūce – 13 punkti.

Rītdien, 21.februārī, mūsējos gaida grūta spēle izbraukumā ar „Zemgali”.

Sieviešu basketbola komanda „Cēsis” zaudēja spēcīgajai Rīgas vienībai „Avantis/Turība” ar 60 : 98. Rīdzinieces jau pirmajās divās ceturtdaļās guva lielu pārsvaru. Rezultatīvākās Cēsu komandā bija Zane Rozīte – 17 un Diāna Kuzina – 10 punkti.

Volejbolisti Igaunijā tukšā

Divas spēles izbraukumā ar Igaunijas vienībām SCHENKER  līgā aizvadīja „Cēsis/Cēsu alus” volejbolisti un abās piedzīvoja zaudējumus. Tallinā ar 1 : 3 „Selver/Audentes Universiy”, bet Tartu ar 0 : 3 „Peri Leib”. Mūsējie tomēr saglabā 9.vietu turnīra tabulā. Šajā nedēļas nogalē „Cēsis/Cēsu alus” mājas spēles tiksies ar Pērnavas un Viru vienībām.