Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 26.februāris   Vārda dienu svin: Evelīna, Mētra, Aurēlija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 20.februāris  


Hotel Tigra šefpavārs plūc laurus pavāru konkursā Krievijā

          Trīs dienas, no 14. līdz 16. februārim Sanktpēterburgā (Krievijā) izstādes ExpoHoReCa ietvaros noritēja starptautisks pavāru konkurss „Baltijas kulinārijas zvaigzne”. Latviju tajā pārstāvēja arī „Hotel Tigra” restorāna „Eifrata” šefpavārs Jānis Sproģis.

          Latvijas komandas sniegums sešu Baltijas jūras valstu (Igaunijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Somijas un Vācijas) konkurencē vainagojās panākumiem. Jāņa Sproģa sniegums nominācijā «Pārstāvētās valsts nacionālais ēdiens» tika atzīts par ceturto labāko un atzīmēts ar atzinības rakstu. Konkursā J.Sproģis gatavoja buljonu ar sakņaugu makaroniem, rupjmaizes-spinātu knēdeli un vēža astīšu želeju, pasniegtu ar auksti kūpināta zuša musu.

          Nominācijā «Banketa ēdiens — melnā kaste» zelta medaļu izcīnīja Raimonds Zommers (restorāna «Kaļķu vārti» pavārs, Rīga). Andris Rūmītis (atpūtas kompleksa «Meidrops» šefpavārs, Ikšķile) ieguva sudraba medaļu nominācijā «Karsto uzkodu izlase».

          SIA „Hotel Tigra” kā viesnīcu operators uzsāka darbu 2006.gada 1.maijā viesnīcā, kura atrodas Cēsu rajona Priekuļos. Pavisam viesnīcā ir 64 numuri, un tā specializējusies mazo un vidējo semināru apkalpošanā. Uzņēmums nodarbojas arī ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu un apsaimnieko restorānu „Eifrata”. 2008.gada februārī uzņēmums pievienojās „Best Western” viesnīcu zīmolam.

 

 

Papildus informācija

Andra Magone, SIA ”Hotel Tigra” mārketinga vadītāja,

Tieš. tālr. 64127721; 29445944

andra@tigra.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv