Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 20.februāris  


VKKF Vidzemes Kultūras programmas projektu konkurss

Vidzemes Plānošanas reģions (VPR) no 20.februāra līdz 31.martam ir izsludinājis Vidzemes Kultūras programmas projektu konkursu, kuru finansē Valsts Kultūrkapitāla fonds (VKKF).

 

Kultūras programmas mērķis ir veicināt kultūras nozares un jaunrades procesu attīstību Vidzemes reģionā un sekmēt Vidzemes kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu, attīstību un pieejamību.

 

Konkursa ietvaros tiks atbalstīti reģionālas un vietējas nozīmes projekti, kas apzina un popularizē Vidzemes kultūrvēsturiskās tradīcijas, veicina publiskā un nevalstiskā sektora kultūras  organizāciju sadarbību, sekmē un attīsta jaunrades procesus, īpaši bērnu un jauniešu mērķauditorijā un veicina kultūras nozarē strādājošo tālākizglītību.

 

Tuvāku informāciju par projektu sagatavošanu var saņemt pie sava rajona kultūras darba koordinatoriem vai Vidzemes plānošanas reģionā Cēsīs Bērzaines ielā 5.

 

Projektu konkursa pieteikuma veidlapa un nolikums ir publicēti un lejupielādējami VPR interneta mājas lapā www.vidzeme.lv.

 

Projekta koordinatore

Ija Groza

t. 64122922

www.kulturcentrs.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv