Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 20.februāris  


Pedagogi no Rīgas izzinās projekta „Roku rokā bērna atbalstam” pirmās kārtas rezultātus

Piektdien, 20.februārī Cēsīs viesosies Rīgas 41.vidusskolas pedagogi, lai klātienē uzzinātu par projekta „Roku rokā bērna atbalstam” 1.kārtas rezultātiem, cēsnieki pastāstīs par Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra aktivitātēm, izvadās viesus pa Bērna tiesību taku, kā arī rosinās viesus apmeklēt Cēsu Izstāžu namu.

 

Jau ziņots, ka Cēsīs pilotprojektu „Roku rokā bērna atbalstam” uzsāka 2008.gada februārī, un tā mērķis bija veicināt sekmīgu mācību darbu, aktualizēt bērnu, viņu vecāku, pedagogu, izglītības un sociālo darbinieku atbildību bērnu audzināšanā un attīstībā.

 

2008. gadā projekta ietvaros paveiktais: Cēsu pilsētas pamatskolā iekārtota sarunu telpa, iegādāti 13 portatīvie datori, 28 personas sagatavotas kvalitatīvam darbam ar vecākiem skolās un pirmskolās, 10 Bērnu emocionālās audzināšanas programmas nodarbībās piedalījušies 124 vecāki, visu Cēsu pirmsskolas izglītības iestāžu 5.-6.gadīgo bērnu vecāki piedalījušies nodarbībās „Izproti dusmas, nepieļauj vardarbību”, vecāki piedalījušies dažādu tēmu vecāku sapulcēs.

 

Projekta „Roku rokā bērnu atbalstam” otrās kārtas realizācija uzsākta 2009.gada janvārī, paredzētais finansējums Ls 7630 pilnā apmērā tiek saņemts no LR Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrijas.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv