Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 20.februāris  


3.martā Valtera Pūces un Artūra Cingujeva koncertuzdevums TELEPORTS

3.martā plkst. 18:00 Cēsu Izstāžu namā ar koncertuzdevumu ieradīsies Valters Pūce un Artūrs Cingujevs, lai ar videovīziju un mūziku teleportētu klausītājus citā sajūtu pasaulē.

 

Čellists Valters Pūce par muzikālo projektu „Teleports” saka: ”Izejot no klasiskās mūzikas rāmjiem, mēs gribējām panākt koncertā nepiespiestu atmosfēru, lai cilvēks, kurš ir atnācis baudīt mūziku, justos brīvi un nepiespiesti". Kā savu misiju mūziķi izvēlējušies grūtāko ceļu - klasiskās mūzikas burvībā likt ieklausīties ikvienam. Izmainot klasiskās mūzikas pasniegšanas ierasto veidu, tādējādi atklājot aizraujošo mūzikas pasauli arī tiem cilvēkiem, kuri parasti neklausās šādu mūziku un kuriem klasiskās mūzikas koncerta apmeklējums nav ierasta lieta

 

Valtera Pūces un Artūra Cingujeva (muzikālās savienības Art&Valt) pirmsākumi meklējami 10 gadus senā pagātnē, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā, kad sastopoties jaunajiem mūziķiem Valteram Pūcem un Artūram Cingujevam, sajūtot radniecīgu domāšanu un muzikālo izpratni, izveidojās duets. Pēc daudziem studiju gadiem ārzemēs viņi ir atkal satikušies, lai sniegtu koncertus Latvijā.

 

Koncertprogramma sadalīta divās daļās. Programmā Arvo Pērta, Ludviga van Bēthovena, Fridriha Gulda un Astora Pjacollas skaņdarbi.

 

Video ar duetu uzstāšanos uz operas skatuves

Ieskats mūziķu sniegumā ŠEIT

 

Biļešu cena Ls 3,- ; Ls 2.- ( skolēniem, studentiem, pensionāriem)

Iepriekšpārdošana no 21.februāra Izstāžu namā

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska
Cēsu Kultūras un Tūrisma centra
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr.64127636;28342115
e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv
www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv