Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 20.februāris  


Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskolā skatāmi ZAAO radošo konkursu darbi

No 2012. gada 17.februāra līdz 16. martam Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskolas telpās ir apskatāmi darbi, ko SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācijas” (ZAAO) organizētā projekta „Cilvēks vidē” ietvaros viedojuši Ziemeļvidzemes reģiona skolu  un bērnudārzu audzēkņi.

 

Izstādē būs skatāmi bērnu un jauniešu veidotie radošā konkursa „ZAAO pastkarte” un plakātu konkursa „Tīra vide” zīmējumi, kā arī vides instalāciju konkursam „Lai dzīvo atkritumi” veidotie darbi fotogrāfijās. Darbi tapuši 2010./2011. mācību gada laikā ar mērķi pievērst bērnu un skolēnu uzmanību atkritumu tēmai, aicinot uz videi draudzīgu atkritumu apsaimniekošanu.

 

Eksponātu vidū ir arī Cēsu puses izglītības iestāžu audzēkņu - Saritas Tauniņas (Priekuļu novada PII "Mežmaliņa"), Lauras Karlānes (Pārgaujas novada Straupes pamatskola, 3.klase), Patrīcijas Konovaļukas (Cēsu novada Cēsu 1.pamatskola, 3.b klase) - radošie darbi.

 

Pavasarī Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskolā ZAAO plāno organizēt vides stundas, kurās skolēni varēs uzzināt vairāk par atkritumu pareizu apsaimniekošanu, šķirošanu, noglabāšanu un savu ietekmi uz šiem procesiem.

 

Paldies Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskolai par iesaistīšanos un izstādes eksponēšanu!

 

ZAAO ir pašvaldību dibināta komercsabiedrība, kas pašvaldību uzdevumā sniedz kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Ziemeļvidzemes reģionā, un jau vairāk kā 13 gadus aktīvi darbojas sabiedrības vides izglītošanas jomā ar mērķi veicināt apkārtējās vides kvalitātes uzlabošanu.

 

 

 

 

Sagatavoja: Laura Jegorova

SIA ZAAO attīstības daļas vadītājas vietniece

t.29334469

 laura.jegorova@zaao.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv