Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 20.februāris  


Jaunas idejas izglītībā

Cēsu pilsētas pamatskolas matemātikas skolotāja Ligita Neimane 2011.gada nogalē piedalījās Izglītības un zinātnes ministrijas īstenotā ESF projektā „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības optimizācijas apstākļos”, iesniedzot savu darbu iniciatīvā „Izglītības inovāciju balva 2011”. Pasākuma mērķis bija aktualizēt jaunu ideju ieviešanu izglītības un mācību procesā.

Ligita Neimane saņēma atzinību par jauninājumiem, kurus viņa īstenos 2012.gada 23.februārī ar 8.klases skolēniem.

Inovācijas tēma: Zināšanu un prasmju sasaiste ar praktiskām iemaņām integrētā mācību stundā-nodarbībā „Matemātika saistībā ar citiem mācību priekšmetiem reālās dzīves situācijās”.

Rezultāts: Modelēta praktiskā nodarbība uz vairāku mācību priekšmetu bāzes, kur nepieciešamas ne tikai atsevišķas zināšanas un prasmes, bet to apvienots pielietojums.

 

Mācību stundas-nodarbības tēma: ”Konkrētas dzīvojamās istabas kosmētiskā remonta reāla plānošana”

Mērķis: Veicināt skolēnu izpratni par matemātikas un citu mācību priekšmetu ciešo savstarpējo saistību un iegūto zināšanu un prasmju pielietojamību dzīvē. Izstrādāt dzīvojamās istabas vizuālā dizaina projektu.

 

Māris Šķēle

Cēsu Pilsētas pamatskolas direktorsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv