Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 20.februāris  


Ar informatīvu semināru atklās projektu par meža biotopu atjaunošanu Gaujas nacionālajā parkā

     Šī gada 28. februārī Dabas aizsardzības pārvalde organizē projekta „Meža biotopu atjaunošana Gaujas nacionālajā parkā / FOR-REST” atklāšanas semināru, kas notiks Siguldā, Baznīcas ielā 7 plkst.10.30.
Atklāšanas seminārs tiek rīkots, lai iepazīstinātu sabiedrību ar projekta mērķiem un uzdevumiem, kas tiks realizēti turpmāko četru projekta norises gadu laikā.
      Ar interesantām prezentācijām par dažādiem Gaujas nacionālā parka mežu izpētes un aizsardzības aspektiem seminārā uzstāsies gan Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāvji, gan projekta darbinieki un pieredzējuši dabas eksperti. Seminārā tiks stāstīts gan par Gaujas nacionālā parka ainavu vēsturisko attīstību, gan par tā aizsargājamām un apdraudētām dabas vērtībām, gan inovatīviem risinājumiem mežu izpētē un citām saistošām tēmām.
      Piedalīties seminārā ir aicināti gan Gaujas nacionālā parka un tā apkārtnes iedzīvotāji, gan apmeklētāji, kā arī saistītās organizācijas, eksperti, žurnālisti un citi interesenti, savu dalību piesakot līdz 23.februārim, rakstot uz e-pastu inga.kabanova@daba.gov.lv vai zvanot 67509543 (Inga).
     Projektu FOR-REST īsteno Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar Vides risinājumu institūtu, Latvijas Dabas fondu un ELM MEDIA, ar EK LIFE+ programmas finansiālu atbalstu. Projekts notiek Gaujas nacionālajā parkā, turpmāko četru gadu laikā paredzot pielietot jaunas mežu izpētes metodes, izstrādāt atjaunošanas un apsaimniekošanas programmas meža biotopu un sugu aizsardzībai, kā arī veikt biotopu apsaimniekošanas pasākumus Gaujas nacionālajā parkā. Vairāk informācijas par projektu šeit - http://for-rest.daba.gov.lv

Programma apskatāma šeit.

Informāciju sagatavoja:
Inga Kabanova, projekta koordinatore
E-pasts: inga.kabanova@daba.gov.lv
Tel. 67509543, mob.tel. 26392352


Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv