Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.jūlijs   Vārda dienu svin: Alda, Maruta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 20.marts  


Noslēdz līgumu par atbalstu sportam, izglītībai un kultūrai.

Informāciju sagatavoja Cēsu domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja v.i. Aija Garoza (t.:4121677, 26029010)

 

Šodien, Cēsu pilsētas domē tika parakstīts līgums ar SEB Unibanka par finansiālo atbalstu biedrībai s/k „Cēsis”, Cēsu Pilsētas ģimnāzijai, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts Ģimnāzijai un pašvaldības aģentūrai Vidzemes Vēstures un Tūrisma Centrs.

Līgumu parakstīja SEB Unibanka Vidzemes reģiona pārvaldniece Santa Purgaile, Cēsu domes izpilddirektors, s/k „Cēsis” prezidents Jānis Rozenbergs, Cēsu Pilsētas Ģimnāzijas direktore Gunta Bērziņa, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts Ģimnāzijas direktore Dace Eglīte un pašvaldības aģentūras „Vidzemes Vēstures un Tūrisma Centrs” direktore Jolanta Sausiņa.

Atbalsta līgums paredz finansiālu atbalstu 5000 LVL apmērā biedrībai sporta klubs „Cēsis”, 2000 LVL apmērā Cēsu Pilsētas Ģimnāzijai un 2000 LVL Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts Ģimnāzijai skolu materiāltehniskās bāzes nodrošināšanai, kā arī 2000 LVL apmērā pašvaldības aģentūrai „Vidzemes Vēstures un Tūrisma Centrs” pilsētas svētku - Zīversa svētku realizēšanai.

Santa Purgaile pauda patiesu gandarījumu par iespēju atbalstīt pilsētai būtisku sfēru - izglītības, kultūras un sporta – attīstību, kā arī piekrita, ka līdzekļu visefektīvāko izmantojumu zinās paši atbalsta saņēmēji.

Sporta kluba „Cēsis” prezidents J.Rozenbergs pateicās par atbalstu, minot, ka 80 procenti līdzekļu sporta klubam tiek iegūti no atbalstītājiem, tāpēc SEB Unibankas dāvinājums ir ļoti būtisks kluba darbībai.

Cēsu Pilsētas Ģimnāzija, kur ar SEB Unibankas atbalstu jau ir izremontēta aktu zāle un iekārtots ķīmijas kabinets, plāno dāvinājumu ieguldīt praktiskiem mērķiem – salabojot mājturības kabineta grīdu un iegādājoties multimediju projektoru.

Savukārt Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts Ģimnāzija sadarbībā ar SEB Unibanku uzstādījusi vēja rādītāju uz jaunā skolas jumta, kā arī iegādājusies datorus. Šo dāvinājumu skola ieguldīs praktisku materiālu iegādei, kas veicinās mācību procesu.
Pašvaldības aģentūra VVTC, kuru rīkotajiem Zīversa svētkiem SEB Unibanka ziedo 2000 latu, pateicās par tik plaša mēroga atbalstu un novēlēja bankai ar pilsētu 150 gadu ilgu sadarbību – tik pat ilgu, cik ilga ir Zīversu dzimtas vēsture Cēsīs.

 

Sadarbība ar SEB Unibanku ir jau ilgstoša un uzņēmums regulāri sniedz finansiālu atbalstu Cēsu pilsētai. Santa Purgaile novēlēja visiem veiksmi un izdošanos mērķus īstenojot, bet CPĢ direktore Gunta Bērziņa SEB Unibankai veltīja senu patiesību – „Dots devējam atdodas”.

 

Kā prognozēja Santa Purgaile, drīzumā ar Cēsīm saistīts, tiks noslēgts vēl kāds ļoti svarīgs sadarbības līgums. Proti – Vienošanās, ka SEB Unibanka kļūs par Cēsu Pils Ģildes patronu ar atbalsta summu – 20 000 LVL gadā.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv