Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2019.gada 19.augusts   Vārda dienu svin: Melānija, Imanta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 20.marts  


Skolēnu mācību firmas no visas Latvijas tirgosies Cēsīs

Šī gada 27.martā no pulksten 14:00 – 16:30 ikviens Cēsu iedzīvotājs aicināts uz Junior Achievement – Latvija (JAL) skolēnu mācību firmu tirdziņu Cēsu pilsētas sporta kompleksā Piebalgas ielā 18, kurā 30 skolēnu dibināti uzņēmumi no visas Latvijas piedāvās unikālas, interesantas un noderīgas pašu ražotas preces.

Skolēnu mācību firmu tirdziņš notiks biedrības JAL Skolēnu mācību firmu festivāla ietvaros. Ik gadu festivāls notiek kādā no Latvijas pilsētām kopā pulcinot Latvijas labākās un aktīvākās skolēnu mācību firmas, lai dotu tām iespēju sevi prezentēt, dalīties ar pieredzi un cīnīties par iespēju kļūt par nacionālā un tālāk arī Eiropas skolēnu mācību firmu konkursa finālistiem.

Kopumā festivālā šogad piedalīsies vairāk kā 100 jauno uzņēmēju no Rīgas, Kārsavas, Jēkabpils, Madonas, Cēsu, Rēzeknes, Talsu, Cesvaines, Iecavas un citām Latvijas skolām.

 

 

Par Skolēnu mācību firmu programmu:

Skolēnu mācību firma ir mācību nolūkos dibināts uzņēmums, kas nodarbojas ar reālu uzņēmējdarbību – ražo preces vai sniedz pakalpojumus, veic firmas finanšu analīzi un grāmatvedību, mācās iekarot tirgu un nopelnīt, kā arī pārbauda savas spējas vadīt un darboties komandā. Pieredze, ko jaunieši gūst mācību uzņēmumā, ir spēcīgs pamats, lai domātu par sava biznesa uzsākšanu nākotnē.

 

 

Par Junior Achievement – Latvija:

JAL ir sabiedriskā labuma organizācija un biznesa izglītības eksperts Latvijas skolās kopš 1991.gada. JAL ir viena no 113 Junior Achievement Worldwide® dalībvalstu organizācijām pasaulē, un sadarbībā ar SEB Unibanku, Microsoft Latvia, DEAC un Zvejnieka fondu skolēniem visā Latvijā piedāvā daudzveidīgu biznesa izglītības servisu un praktiskās darbības pieredzi. 

 

 

Papildus informācija:

7339657, 26107337, elina@jal.lv

JAL sabiedrisko attiecību vadītāja Elīna Kuzmina

www.pirmaismiljons.lv         Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv