Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 10.augusts   Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 20.marts  


Cēsu pilsētas svētki „Cēsu stāsti 2012” šogad notiks jūnijā

Cēsu pilsētas svētki šogad notiks vasaras sākumā no 1. līdz 3.jūnijam, un tiks iedzīvināti ar daudzveidīgiem un krāsainiem Cēsu stāstiem.

 

Cēsnieku svētku organizatori allaž centušies saglabāt, gan pilsētai raksturīgo tradicionālo senatnes elpu no gadsimtu bagātības krātuvēm, gan vienlaikus meklējuši ko jaunu un mūsdienīgu. Tāpēc pagājušajā gadā iesākto balto stāstu pilsētai un Vecpilsētas stāstu krājumu, šogad papildinās citi aizraujoši stāsti. Trīs dienu garumā Cēsis būs kā atvērta un krāšņa grāmata, kurā skanēs mūzikas, deju un sporta stāsti, vēja pasakas bērniem, tirgotāju teikas un pils nostāsti visām paaudzēm. Darbosies dzejas un mūzikas kafejnīcas, piepilsētas autobusos skanēs jauno literātu darbi un dziesmas.

 

Aicinām atsaukties ikvienu, kuram ir savs stāsts pilsētai un ideja kā to pārvērst par neaizmirstamu pasākumu vai aktivitāti. Esi kopā ar mums un radi savu stāstu pilsētai! Idejas un aktivitātes sūtīt uz e-pastu: kultura@cesis.lv līdz š.g. 2.aprīlim.

 

Īpaši aicinām atsaukties Cēsu novada sporta, aktīvās atpūtas klubus, lai kopīgi pilsētas stadionā radītu Veselības stāstu. Aicināti Cēsu novada dzejnieki un jaunie literāti dalīties savos jaunrades darbos, kopīgi veidojot dzejas kafejnīcas un pasaku, stāstu autobusus. Ļoti noderētu arī brīvprātīgie, kuri labprāt iesaistītos svētku praktiskajos darbos- svētku rotas gatavošana, pilsētas rotāšana utt.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv