Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 26.februāris   Vārda dienu svin: Evelīna, Mētra, Aurēlija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 20.aprīlis  


Festivāla „Francijas pavasaris” ietvaros Cēsīs notiks Francijas uzņēmuma pārstāvju vizīte.

Festivāla „Francijas pavasaris” ietvaros š.g. 23. un 24. maijā Vidzemē viesosies Francijas Lejasreinas departamenta padomes delegācija, kuras mērķis ir tikšanās ar Vidzemes plānošanas reģiona padomi un vietējo pašvaldību pārstāvjiem. Tikšanās laikā paredzēts arī jautājums par konkrētu sadarbību, tāpēc 27. aprīlī pl.15:00 CATA semināru telpā, J.Poruka ielā 8,Cēsīs  tiek organizēta  informatīva tikšanās ar Helēnu Louapre kundzi, kura ir C.O.S.E  SIA „Francijas uzņēmumu birojs” direktore. C.O.S.E ir Francijas uzņēmums, kurš atvēris filiāli Rīgā un kas orientēts uz mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.
Tā sākotnējā aktivitāte bija Bretaņā (Francija) ražotās produkcijas izplatīšana Baltijas valstīs. Tagadējie uzņēmuma kontakti dod iespēju latviešu uzņēmējiem sadarboties ar Franciju. Iespējamās sadarbības jomas ir sekojošas: būvniecība, lauksaimniecība un pārtikas ražošana, tekstils, kokapstrāde, reģionālie produkti.

 

Uz tikšanos aicinām gan politiķus, gan uzņēmējus. Lūdzam pieteikties uz tikšanos pa e-pastu vidzeme@vidzeme.lv līdz 26. aprīlim.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv