Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 20.aprīlis  


Cēsīs Starptautiskais pūšamo instrumentu mūzikas festivāls

Piektdien, 24.aprīlī, Cēsis norisināsies Starptautiskais pūšamo instrumentu mūzikas festivāls.

 

Šo mūzikas festivālu varētu nosaukt par „ceļojošo” , jo tas notiek ceturto gadu pārmaiņus vienu gadu Lietuvā otru Latvijā.  

 

Cēsīs pirmo reizi festivāls norisinājās pirms četriem gadiem, pasākuma organizatori - Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskola un kolēģi no Lietuvas( Rokiški).

 

Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas flautas skolotāja Elita Ezermale pastāstīja, ka Cēsu un Rokišķu (Lietuva) mūzikas skolu sadraudzība ilgst 9 gadus. Katra skola savā valstī uz festivālu aicina arī sava reģiona skolas, līdz ar to ir ļoti interesanti iepazīt lietuviešu pūtēju tradīcijas, mūziku, tikties ar pedagogiem, dalīties pieredzē. Savukārt šogad atkal ir Cēsnieku kārta iepazīstināt lietuviešu draugus ar latviešu pūtēju mūzikas jaunākajām aktualitātēm.

 

Festivāla ietvaros, Cēsīs, piektdien, 24.aprīlī paredzēti divi koncerti: plkst. 12.00 Cēsu Bērnu un jauniešu centrā „Spārni” jauno mūziķu koncerts, kurā uzstāsies individuālie izpildītāji un ansambļi, un Vienības laukumā plkst. 17.00 festivāla apvienotā orķestra koncerts.

 

Piedalās: Rokišku (Lietuva) un Smiltenes, Rūjienas un Cēsu mūzikas skolu audzēkņi un pedagogi.

 

Koncerti klausītājiem par brīvu!

 

Sīkāka informācija: Aivars Tomiņš (Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas direktors), tālrunis: 29439420, e – pasts: aivars@akcmv.gov.lv

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

Tel. 64122431

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv