Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 20.aprīlis  


Lielajā Talkā vairāk kā 1000 talcinieku sapoš Cēsis

Sestdien notikušajā Lielajā Talkā Cēsīs strādāja vairāk kā 1000 cēsnieku, kuri uzkopa 16 publiskas vietas, kā arī daudzdzīvokļu namu, uzņēmumu un iestāžu teritorijas, savācot ap 100m3 atkritumu.

 

Talkā piedalījās visu Cēsu skolu skolēni, 25 iestāžu, uzņēmumu un nevalstisko organizāciju kolektīvi.

 

„Kaut šogad talcinieku bija tikpat, cik rudens Lielajā Talkā, atkritumus savācām divreiz mazāk. Tas priecē, jo tas nozīmē, ka Cēsis ir kļuvušas tīrākas. Atkritumu daudzums ir uzskaitīts mazāks arī tāpēc, ka šogad zaļos atkritumus nevedām uz atkritumu poligonu, bet gan uz komposta kaudzēm. Paldies visiem cēsniekiem par atsaucību un darba sparu!” vērtē talkas koordinatore Cēsīs, pašvaldības vides speciāliste Inta Ādamsone.

Cēsīs Lielo Talku organizēja pilsētas pašvaldība sadarbībā ar SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizāciju" (ZAAO). Tās norisi pilsētā atbalstīja „Meža īpašnieku konsultatīvais centrs’, SIA „Kom Auto”, „Rīgas piena kombināts”, „Var C” SIA „Nodus”, SIA Apse, Tele2. Ņemot vērā talkas atbalstītāju iniciatīvu, pilsētas talciniekiem tika sagādāti vairāki simti atkritumu maisi un cimdi.

Katram mazajam talciniekam sestdien pēc talkas tika pa „Rīgas piena kombināta” dāvātajam piena kokteilim.

Šoreiz Lielajā Talkā Cēsīs tika sakopts: Avotu ielejas parks; Vācu kapi; Bērzaines kapi; Lejas kapi; Pirtsupītes krasts; Pirtsupītes mala Dārzniecības ielā; dzelzceļmala; Dziesmusvētku kalns; Gaujas ielas Nr.88 teritorija; Ielejas ielas teritorija; Tālavas ielas apkārtne; Bērnudārzu apkārtnes; Mednieku un Ķiršu ielu apkārtne; Gaujmala; Ed.Veidenbauma piemiņas vieta; Pils parks; Ruckas parka apkārtne, kā arī daudzdzīvokļu namu pagalmi, iestāžu un uzņēmumu teritorijas.

 

Pagājušajā gadā Lielajā Talkā, kas notika par godu Latvijas 90.gadu jubilejai, vairāk kā 1000 cēsnieku sakopa 15 pašvaldības norādītās teritorijas un savāca vairāk kā 200m3 atkritumu.

 

 

Attēlā: Cēsu Sporta skolas darbinieki pie slēpju bāzes Cēsīs, Tālavas ielā.

Foto I.Eglīte

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv