Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 20.aprīlis  


Cēsis piedalās starptautiskajā nedēļā „Izglītība visiem”

Cēsīs

 

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

 

 

2009.gada 20.aprīlī

 

Cēsis piedalās starptautiskajā nedēļā „Izglītība visiem”

 

Rīt, 21.aprīlī ar atvērto durvju dienu Cēsu 2.pamatskolā un Cēsu speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē Cēsis sāks dalību starptautiskajā nedēļā „Izglītība visiem”.

 

Cēsu 2.pamatskolā interesentiem būs iespēja iepazīties ar estētisko, motorisko un komunikācijas nodarbību norisi, kā arī apskatīt skolu un uzklausīt vecāku viedokli. Atvērto durvju diena sāksies ar koncertu kopā ar draugiem – pavadoņiem.

Cēsu 2.pamatskola īseno izglītības programmu izglītojamajiem ar vidēji smagiem un smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem.

 

Savukārt Cēsu speciālā pirmsskolas izglītības iestāde 21. un 23.aprīlī piedāvā vērot speciālistu – tiflopedagogu, logopēdu, masieres, muzikālā pedagoga un sporta pedagoga nodarbības, iepazīties ar materiālo bāzi un iestādes telpām, kā arī aicina vecākus uz konsultācijām pie pirmsskolas iestādes speciālistiem.

Cēsu speciālā pirmsskolas izglītības iestāde īsteno speciālās izglītības programmas bērniem ar valodas un redzes traucējumiem.

 

Cēsīs starptautiskā nedēļa „Izglītība visiem” noslēgsies 25.aprīlī ar konferenci „Iekļaujošās izglītības pieredze” Cēsu 2.pamatskolā, kurā interesenti tiks iepazīstināti ar iekļaujošās izglītības pozitīvajiem piemēriem un darbā ar bērniem izmantotajiem atbalsta materiāliem.

 

Starptautiskās nedēļas „Izglītība visiem” ietvaros Cēsu rajona padomes Izglītības pārvalde organizēs pasākumus ar mērķi iepazīstināt ar Cēsu rajona izglītības iestāžu iekļaujošās izglītības pozitīvajiem piemēriem, tādējādi veicinot skolotāju mācīšanos vienam no otra. Mācīšanās vienam no otra ir efektīva izglītošanās forma. To pierāda Cēsu rajona speciālistu starptautiskā projekta Latvija.

 

Atvērto durvju dienas un konference veicinās iekļaujošās izglītības attīstību, labas prakses piemēru izmantošanu un speciālistu sadarbību.

 

Starptautiskās nedēļas programma šeit.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv