Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 20.aprīlis  


Cēsu jaunie florbolisti dosies uz turnīru Norvēģijā


 Šajās dienās Cēsu novadā viesojas seni Vaives pagasta iedzīvotāju draugi Emīls Bjerke un Elsa Sjersena no Norvēģijas pilsētas Gressvikas. Pirmo reizi uz Vaivi E.Bjerke atbrauc pirms 14 gadiem un nu jau viņš pie mums ir viesojies vairāk nekā 70 reizes, vienmēr atvedot norvēģu sarūpētas dāvanas Vaives bērniem un veciem ļaudīm. Šoreiz dāvinājums bija sportisks – formas tērpi un apmaksāts brauciens uz sacensībām florbolā, kas maija vidū norisināsies Gressvikā. Uz turnīru dosies 1991.gadā dzimušo jauniešu komanda.

  Otrdien 20.aprīlī norvēģu draugi apmeklēja Cēsu pilsētas sporta skolu, kur tikās ar novada domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu, sporta skolas direktoru Jāni Nagli un jauniešu florbola komandas puišiem. E. Bjerke pastāstīja, ka iepriekš viesojoties Vaivē bija pamanījis jauniešu aizraušanos ar florbolu, tāpēc nolēmis veidot sadarbību sportā. Smaidot viņš piebilda – ceru, ka cēsnieki uzvarēs šajā turnīrā un labākie florbolisti saņems piedāvājumu trenēties un spēlēt Norvēģijā.

   J. Naglis, pastāstīja viesiem par Cēsu sporta skolas darbību un piedāvāja Gressvikas jaunajiem basketbolistiem piedalīties starptautiskajā basketbola turnīrā „Cēsu kauss”, kas ik janvāri norisinās mūsu pilsētā. Savukārt G. Šķenders pateicās E.Bjerkem par nesavtīgo palīdzību, īpaši uzsverot bērnu un jauniešu apmaiņas braucienu nozīmi.

Attēlā: Cēsu sporta skolas direktors Jānis Naglis ( no kreisās), Emīls Bjerke ( centrā) un Cēsu jauniešu florbola komandas puiši, kas maijā dosies uz turnīru Norvēģijā.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv