Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 20.maijs  


Piektdien Cēsīs divi semināri uzņēmējiem

 

Piektdien, 21.maijā Cēsīs notiks divi semināri tūrisma un citu nozaru uzņēmējiem.

 

Plkst.10.00 Cēsu Izstāžu namā sāksies seminārs „MVU nedēļa 2010 Vidzemē”, ar mērķi mazajiem, vidējiem un potenciālajiem uzņēmējiem sniegt informāciju par uzņēmējdarbības atbalsta aktualitātēm. Vairāk par semināru skatīt šeit.

 

Plkst.11.00 viesnīcā „Kolonna Hotel” Cēsīs, Vienības laukumā 1 sāksies seminārs „Jaunā tūrisma mārketinga stratēģija – ceļvedis attīstībai”, kurā tūrisma nozares uzņēmēji varēs iegūt informāciju par Ekonomikas ministrijas aktualitātēm tūrisma nozares politikā, par Latvijas Tūrisma mārketinga stratēģiju, par jauno Latvijas tūrisma tēlu un citām aktualitātēm. Vairāk par semināru šeit.

Abos semināros uzņēmējus uzrunās LR ekonomikas ministrs Artis Kampars. Ministrs pirms semināriem tiksies ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju un vietnieku, lai pārrunātu uzņēmējdarbības atbalsta aktualitātes.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv