Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2019.gada 22.septembris   Vārda dienu svin: Māris, Mārica, Maigurs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 20.maijs  


Siltinātas vairākas ēkas Cēsu novadā


 Maijā pabeigta sociālās mājas Saules ielā 23 renovācija. To, gan bija plānots pabeigt pagājušā gada nogalē, taču celtniecības darbi dažādu iemeslu dēļ aizkavējās. Būtiskākās projekta aktivitātes ir logu un durvju bloku nomaiņa visās projektā iekļautajās ēkās, pamatu un cokola renovācija, fasāžu siltināšana, jumta pārsegumu renovācija.

Kā jau iepriekš esam informējuši Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar Vides Aizsardzības un Reģionālās Attīstības ministriju, Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta(KPFI) programmas ietvaros Cēsu novadā renovētas četras ēkas – Rāmuļu skola un internāts, Nakts patversme Bērzaines ielā, Cēsu 2. vidusskola un sociālā māja Saules ielā 23.

Rāmuļu skolas ēku siltināja SIA „Bazalts”, Nakts patversmi Bērzaines ielā SIA „Ota un Partneri”, Cēsu 2. vidusskolu "RBS Skals būvsabiedrība" un "Strabag", Saules ielas māju aprūpēja SIA „CB”. Būvdarbu  sākotnējās kopējās izmaksas bija paredzētas  ir 671 084.36 LVL, taču  iepirkumu rezultātā  būvdarbi  tika veikti par mazākām summām, līdz ar to projekta kopējās izmaksas  nepārsniedza 350 000 LVL. 85% no kopējā summas līdzfinansē KPFI,  15% Cēsu novada pašvaldība.   Ēkas   Saules ielā 23  energoefektivitātes  projekta kopējās izmaksas ir  182269,42 LVL  no tām  85% KPFI  bet 15% pašvaldības finansējums.     

Projekts devis labus rezultātus un to atzinīgi novērtējuši  iedzīvotāji. Ir sasniegti uzstādītie mērķi - siltumenerģijas patēriņa samazinājums  ēkās par 25%, kā arī uzlabots namu izskats un lietošanas ērtība. Siltās sienas jau spēja sevi apliecināt šajā ziemā, būtiski samazinot siltumenerģijas izmaksas.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas praktikants      

Aleksandrs AbramovsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv