Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 20.maijs  


Tērējot mazāk, dzīvo labāk

Nākošās darba nedēļas noslēgumā, 27. maijā, Cēsu pilsētas svētku laikā būs iespējams aplūkot enerģijas taupīšanas stendu un iegūt informāciju, kā samazināt siltumenerģijas un elektroenerģijas patēriņu un sagatavoties gaidāmajai apkures sezonai.

            Šajā stendā apmeklētāji tiks informēti un varēs iegūt informatīvos materiālus par to, kā izmantot atjaunojamos energoresursus ēku siltināšanā, kā samazināt energopatēriņu vecākās ēkās u.c. Būs arī pieejama informācija ar Eiropas Savienības projektu, kas paredz privātpersonām 50% līdzfinansējumu par alternatīvo elektroenerģijas projektu īstenošanu, piemēram, saules bateriju uzstādīšanai. Līdzfinansējums tiek piešķirts pēc projekta pabeigšanas.

            Stends būs apskatāms Cēsīs Eiropas Komisijas „Zaļās nedēļas” ietvaros, kuras devīze ir „Tērējot mazāk, dzīvo labāk”. „Zaļā nedēļa” tiek atzīmēta visā Eiropas Savienībā no 24. līdz 27. maijam. Informatīvais stends ticis izveidots ar Vācijas uzņēmuma Oventrop atbalstu un bukleti tapuši ar „Intelligent Energy Europe”  projekta „No Igaunijas līdz Horvātijai: saprātīgi enerģijas taupības pasākumi pašvaldību ēkām Centrālās un Austrumeiropas valstīs” līdzfinansējumu. Cēsīs tas atradīsies tikai 27. maijā no 11.00 līdz 15.00 pie Zvaigznes grāmatnīcasgrāmatnīcas. Šīs dienas laikā visiem apmeklētājiem būs iespēja arī piedalīties akcijā atbildot uz dažiem jautājumiem par energoefektivitāti. Akcijas noslēgumā vienam no dalībniekiem būs iespēja iegūt savā īpašumā balvu, kas ikdienā būs noderīga jebkurai mājsaimniecībai.

           

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada sabiedrisko attiecību praktikants

Kristaps VolkovickisAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv