Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 20.maijs  


Cēsnieku svētkos ienāc - Balto tirgotāju ielā

28. maijā, no plkst.9:00 līdz 18:00 Cēsnieku svētku ietvaros visi laipni aicināti piedalīties un apmeklēt cēsnieku svētku tirdziņu, kas stiepsies no Vienības laukuma līdz Līvu laukumam uz vienu dienu mainot Rīgas ielas nosaukumu par „Balto tirgotāju ielu”.      

         

Kā jau visiem labi zināms, šogad, Cēsnieku svētki notiek maijā, lai kopīgi priecātos par pavasara krāšņumu un vasaras iestāšanos. Svētku ietvaros notiks dažādi pasākumi, bet ievērības cienīgs noteikti būs svētku tirdziņš, kurš pulcēs ne vien vietējos Cēsu tirgotājus, bet tiks pārstāvēti tirgotāji no visas Latvijas un to kopskaits būs virs 70 tirgotājiem un amatniekiem.

 

Svētku tirdziņā piedalīsies visdažādāko arodu pārstāvji un katrs apmeklētājs atradīs sev ko tīkamu. Būs iespēja iegādāties grāmatas, sadzīves priekšmetus, ekoloģiskās koka rotaļlietas, greznumlietas un nogaršot neparastus ēdienus no cukura, piena, šokolādes un medus. Bērniem un salduma mīļiem noteikti interesants būs „Dan cukurs”(DanSukker), kurš piedāvās baudīt izstrādājumus no cukura. Tiem, kas domā par savu un tuvinieku veselību, iespēja apmeklēt pārstāvjus no „Droši Vesels”, kuri iepazīstinās ar zaļo dzīvi un dziedniecisko atpūtu, varēs iegādāties visdažādākās ziedes, zālaugu ziepes. Plašo suvenīru klāsts apmeklētājus iepazīstinās ar Cēsīm caur piemiņas lietiņām, vēl būs arī pieejami jaunumi no nesen izveidotā „Šoko pasta” un bagātīga izvēle maltītei kādā no svētku piedāvātajām improvizētajām ēstuvēm.

 

Nāc, vērtē, iepērcies un piedalies tirdziņā!

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļas praktikants      

Aleksandrs Abramovs

E – pasts: aleksandrs.abramovs@va.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv