Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 20.maijs  


Tapis metodiskais materiāls projektu tehniski ekonomiskā pamatojuma izstrādei

  Cēsu novada pašvaldības līguma ietvaros ar SIA „ Ekoncepti” izstrādāts metodiskais materiāls „Vadlīnijas tehniski ekonomiskā pamatojuma izstrādei  pašvaldību projektiem. Metodiskā materiāla izstrāde ir viena no ESF projekta ‘Vidzemes pašvaldību kapacitātes stiprināšana par projektu ieviešanas tiesiskajiem, finansiālajiem un ekonomiskajiem aspektiem” aktivitātēm.  Kā zināms, visiem  projektiem, kas tiek finansēti no ERAF darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi” aktivitātes „  Policentriskā attīstība “ kā arī ERAF ūdensaimniecības projektiem  jāizstrādā  tehniski ekonomiskie pamatojumi. Pašaldības, tērējot prāvus līdzekļus, tos pasūta kā ārpakalpojumus. Lai pašvaldību darbiniekiem nodrošinātu vienotu izpratni par tehniski ekonomiskajā pamatojumā iekļaujamajiem datiem, faktoriem un aspektiem, kā arī lai veicinātu pašvaldību izstrādāto TEP un izmaksu - ieguvumu analīzes kvalitāti un lai projektu speciālisti paši  turpmāk varētu veikt šos darbus, ir izstrādāts metodiskais materiāls, ar kuru iepazīstinās un veiks   apmācība  par tā pielietošanu   kopīgā seminārā Cēsīs.

 Projekts ‘Vidzemes pašvaldību kapacitātes stiprināšana par projektu ieviešanas tiesiskajiem, finansiālajiem un ekonomiskajiem aspektiem” ilgs līdz 2011. gada 30.  jūnijam un tā mērķis ir sekmēt Vidzemes pašvaldību un pašvaldības iestāžu darbinieku kapacitāti finansiālos, ekonomikas un administratīvos jautājumos, lai veicinātu pilnīgu pašvaldībām piešķirto finansējuma apguvi un pabeigtu ES struktūrfondu un pārējo ārvalstu finanšu palīdzības finansēto projektu ieviešanu, kā arī veicinātu jaunu projektu izstrādi un ieviešanu plānošanas periodā. Kopējās projekta izmaksas ir 18919,75 LVL. 100% no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

Sagatavoja 

Cēsu novada pašvaldības

projektu un vides speciāliste

Inta Ādamsone

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv