Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 20.jūlijs  


Cēsu novadā vecāki var pieteikties pabalstam mācību piederumu iegādei skolēniem

Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” uzsākta dokumentu pieņemšana pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei skolēniem.

Uz pabalsta saņemšanu var pretendēt ģimenes, kuras Aģentūra atzinusi par trūcīgām vai maznodrošinātām. Šogad Pabalsta apmērs trūcīgo ģimeņu bērniem ir Ls 20,00, maznodrošināto ģimeņu bērniem - Ls 10,00. Pabalsts mācību piederumu iegādei tiek piešķirts par katru ģimenes (mājsaimniecības) skolēnu līdz 21 gada vecumam, kurš turpina mācības vispārējās izglītības iestādē (sākumskola, pamatskola, vidusskola, ģimnāzija, vakarskola) vai profesionālajās skolās un vidusskolās vai tām pielīdzināmās profesionālās izglītības  iestādēs. Tāpat uz pabalstu Ls 10.00 apmērā, var pretendēt bērni bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni līdz 24 gadu vecumam, kuri ar Cēsu novada bāriņtiesas lēmumu nodoti audžuģimenē vai aizbildniecībā. 

Pabalstam šogad kopumā atvēlēti 6000 latu, un tie tiek izsniegti dāvanu karšu veidā.

Lai saņemtu pabalstu ģimenēm jāvēršas Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” Bērzaines ielā 16/18, Cēsīs, 2. stāvā, 6. kabinetā vai Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” Vaives pagasta pārvaldē "Kaķukrogs", Vaives pagastā, Cēsu novadā, kur jāiesniedz iesniegums, izziņa no mācību iestādes, kurā bērns mācīsies 2011./2012. mācību gadā un jāuzrāda izziņa par atbilstību trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusam. 

Iesniegumu pieņemšana un pabalstu izsniegšana turpināsies līdz š.g. 29. septembrim. Aģentūras darbinieki iesaka neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi!

 

Informāciju sagatavoja:

Ance Saulīte

Cēsu novada

pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

E-pasts: ance.saulite@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv