Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 20.jūlijs  


Nenokavē pieteikt konkursam kaimiņa skaisto dārzu!

Atgādinām, ka Cēsu novada pašvaldība rīko tradicionālo konkursu „Par skaistāko Cēsu novada dārzu un sakoptāko teritoriju”. Konkursa mērķis ir apzināt Cēsu novada skaistākos dārzus un sakoptākos īpašumus, skaistākos dārzus pieteikt Latvijas mēroga konkursam, kā arī radīt interesi Cēsu novada iedzīvotājos un motivēt tos piedalīties novada sakopšanā, skaistākas pilsētvides veidošanā, popularizēt labāko pieredzi.

 

Vēl tikai līdz 1. augustam gaidīsim pieteikumus par skaistiem dārziem, sakoptiem īpašumiem, uzņēmumu, veikalu un iestāžu teritorijām Cēsu pilsētā un Vaives pagastā. Godalgu saņems arī „vērīgais skatītājs”, kurš būs ieteicis pretendentu, kas konkursa noslēgumā saņems godalgu.

 

Šis nav profesionāļu konkurss, tāpēc īpaši aicinām pietiekt tās teritorijas un dārzus, kuros jūtama cilvēku ieliktā mīlestība un gaume. Būsim atsaucīgi, parādiet labos piemērus, lai mēs kopīgi varam tos uzslavēt un pateikt paldies!

 

Pieteikumus gaidām uz e-pastu dace.laiva@dome.cesis.lv, iac@dome.cesis.lv, kā arī Raunas ielā 4 un Apmeklētāju apkalpošanas centrā Bērzaines ielā 5.

 

Konkursa noslēgums un uzvarētāju apbalvošana notiks Latvijas Republikas proklamēšanas dienas sarīkojumā 18. novembrī.

 

Iepazīties ar konkursa nolikumu iespējams šeit http://www.cesis.lv/?p=1337

 

 

Cēsu novada pašvaldības Ainavu arhitekte

Dace LaivaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv