Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 20.augusts  


Vidzemes kamerorķestris koncertē Rīgā

21.augustā laikā no plkst.18.00 Rīgā, Rātslaukumā, Vidzemes kamerorķestris koncertēs kopā ar Intaru Busuli un Kārli Lāci koncertorganizācijas AVE SOL Rīgas svētku ietvaros rīkotā koncertā „Vecrīgas torņu mūzika”. Programmā K.Lāča populārā mūzika un latviešu tautas dziesma ''Rīga Dimd'' A.Veismanes apdarē orķestrim.

Vidzemes kamerorķestris dibināts 1981. gadā. Orķestra mūziķi atbilstoši sava kolektīva nosaukumam pārstāv visu Vidzemes novadu. Tie ir pedagogi no Cēsu, Valmieras, Limbažu, Mazsalacas, Jaunpiebalgas, Ērgļu, Gulbenes un Līgatnes mūzikas skolām, kā arī Cēsu mūzikas skolas un mūzikas vidusskolas audzēkņi un absolventi.

Par Vidzemes kamerorķestra daudzpusību liecina dažādie mūzikas žanri, kuriem orķestris pievēršas savas darbības ietvaros. Starp tiem ir operu un baletu mūzikas atskaņojumi, orķestra repertuārā ir baroka, klasicisma un romantisma laikmeta mūzika un latviešu komponistu skaņdarbi.

Kopš 1995.gada Vidzemes kamerorķestri veiksmīgi vada diriģents Andris Veismanis.

 

Informācija par Vidzemes kamerorķestri atrodama mājas lapā www.kulturcentrs.lv

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu kultūras centra

Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

e – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv