Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 26.maijs   Vārda dienu svin: Edvards, Eduards, Varis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 20.augusts  


23.augustā Cēsīs vienotības skrējienam reģistrējušies 317 dalībnieki

Vienotības skrējienam, kas notiks 23.augustā, cauri Cēsīm skries  vairāk kā 300 dalībnieki.

 

Vienotības skrējiena dalībnieki Cēsīs pie Dukuriem ieskries plkst.12.16, kur skrējienu turpināt reģistrējušies jau 42 dalībnieki, savukārt 300.kilometru pilkst.12.22 pie Cēsu stadiona uzsāks 117 dalībnieki.

 

Vienotības skrējienā cauri Cēsīm dosies vairāku Cēsu valsts un pašvaldības iestāžu un uzņēmumu kolektīvi. Tā piemēram, 300.kilometru kopā ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu un vietnieku Jāni Rozenbergu veiks vairāk kā 30 NBS Instruktoru skolas karavīri,  Cēsu Kultūras centra kolektīvs un Cēsu radošo jauniešu grupa. Savukārt Cēsu pašvaldības aģentūras „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs” kolektīvs veiks 302.kolometru.

 

Jau ziņots, ka 18.augustā ar izstādi Cēsu novada pašvaldības ēkā Cēsīs sākās pasākumi, kas veltīti Baltijas ceļa 20.gadskārtai. Cēsu pašvaldības aģentūras „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs” speciālistu sagatavotajā izstādē līdz 4.septembrim apskatāmas Baltijas ceļa liecības un dalībnieki.

 

22.augustā plkst.17.00, skanot pilsētas baznīcu zvaniem, Cēsīs, Vienības laukumā sāksies svinīgs pasākums „Baltijas ceļam 20 gadi Cēsīs”, kurā tiks iedegta vienotības uguns un Baltijas Asamblejas pārstāvji ar pateicības diplomiem un Asamblejas medaļām apbalvos Baltijas ceļa aktīvākos organizatorus no deviņiem Vidzemes novadiem. Pasākuma dalībniekus uzrunās Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders un Baltijas Asamblejas Latvijas delegācijas vadītājs Jānis Reirs.

 

Uz svinīgo pasākumu no plkst.16.45 aicinās Vidzemes pūtēju orķestris un pasākuma noslēgumā Cēsu kori sadziedāsies ar pasākuma dalībniekiem.

 

Vienotības skrējienam var reģistrēties www.baltijascelam20.lv

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv