Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.jūlijs   Vārda dienu svin: Alda, Maruta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 20.augusts  


Cēsu pilsētas SIA „Vinda” noslēdz pirmo tīklu apkalpošanas iekārtu piegādes līgumu projekta „Cēsu ūdenssaimniecības attīstības projekta III kārta” ietvaros

 

Vakar, 20.augustā, Cēsu pilsētas SIA „Vinda” noslēdza pirmo no trijiem tīklu apkalpošanas iekārtu piegādes līgumiem projekta „Cēsu ūdenssaimniecības attīstības  projekta III kārta” ietvaros. Šī iekārtu piegādes līguma  ietvaros tiks piegādāta viena automašīna-pašizgāzējs ar hidraulisko manipulatoru. Līguma Izpildītājs – SIA „Avar Auto” un līguma kopējā summa ir 82,6 tūkstoši latu.

 

Jau ziņots, ka projekta ietvaros šī gada 26.februārī Cēsu pilsētas SIA „Vinda”’ar pilnsabiedrību „BKT” noslēdza būvniecības līgumu par Krasta  ielas kanalizācijas sūkņu stacijas rekonstrukciju, bet ar SIA „Lakalme”- pakalpojumu līgumu par Cēsu ūdenssaimniecības attīstības projekta III kārtas inženiertehnisko būvuzraudzību. 25.jūnijā ar SIA „BŪVE WOOD LINE” tika noslēgts pirmais no trijiem būvdarbu līgumiem par ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi un rekonstrukciju Pirtsupītes rajonā, Dzilnas ielas rajonā, Zaļās ielas rajonā, Viestura ielā, Bērzaines ielā, Birzes-Akmens ielās, Vienības laukumā, Piebalgas ielā, Mednieku ielā, Medņu ielā, Vaives ielas rajonā un Zvaigžņu ielā.

 

Projekta „Cēsu ūdenssaimniecības attīstības projekta III kārta” galvenais mērķis ir vides kvalitātes saglabāšana, aizsardzība un uzlabošana. Tā rezultātā pieeja kvalitatīviem ūdenssaimniecības pakalpojumiem tiks nodrošināta 95% Cēsu pilsētas iedzīvotāju.

 

Projekta kopējā plānotās izmaksas sastāda 6,8 miljonus latu. Projekta ietvaros Eiropas Savienības Kohēzijas fonda  un valsts budžeta saņēmējs ir Cēsu pašvaldības SIA „Vinda”, savukārt projekta administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina Latvijas Vides ministrija.

Informācija par šo un citiem līdzīgiem projektiem citviet Latvijā ir atrodama Vides ministrijas mājas lapas sadaļā „Fondi un investīcijas”: http://www.vidm.gov.lv/lat/finansu_instrumenti/kohez/?doc=7524


Papildu informācijai:
Aina Krastiņa
Cēsu pilsētas SIA „Vinda”
Projektu koordinatore
Tālr.64124463;
e-pasts:
aina.krastina@vinda.lv

Zanda Krūkle
Vides ministrijas
Projektu ieviešanas departamenta
Ūdenssaimniecības un vides risku projektu nodaļas projektu vadītāja
Tālr. 67026507;
e-pasts:
zanda.krukle@vidm.gov.lv  Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv