Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 20.augusts  


Izzāģē bīstamos kokus

 

19.augustā Cēsīs sākās bīstamo koku izzāģēšanas darbi. Pilsētā tiek izzāģēti tie 19 koki, kurus Cēsu novada pašvaldības Kokaugu aizsardzības komisija atzinusi par bīstamiem.

 

Pēc jūlijā un augustā notikušajām vēja brāzmām Kokaugu aizsardzības komisija apsekoja pilsētas teritoriju un atzina 19 kokus par bīstamiem. „Bīstamos kokus jāizzāģē steidzami, jo tie atrodas publiskās vietās – Maija un Pils parkos, kā arī Bērzaines ielas skvērā. Pirmos izzāģēs tos, kas apdraud dzīvību vietās, kur uzturas bērni un pārvietojas gājēji. Ceturtdien jau nācās nozāģēt bīstamu vītolu pie bērnu rotaļu laukuma Maija parkā,” pauž pašvaldības komunālinženiere Anita Bukeja.

 

Koku izzāģēšanu līguma ietvaros veic SIA „Kom Auto”.

 

Jau informēts, ka vētras laikā naktī no uz 26.jūliju novadā tika nolauzti vai aizlauzti 25 koki, no tiem 18 pilsētas teritorijā, pieci – Meža un Bērzaines kapos, un divi Vaives pagastā. Šo koku izzāģēšana tika veikta jau tuvākajās dienās pēc vētras. 8.augusta vētra Cēsis un Vaivi neskāra un neviens koks netika nopostīts.

 Informāciju sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldības Komunālo nodaļu

sagatavoja sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.twitter.com/cesis_lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv