Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 20.augusts  


Cēsis – skolēniem un jauniešiem SEPTEMBRĪ

Septembris ir klāt! Laiks plānot klases ekskursiju – ieskaties te un noorganizē savai klasei jautrāko un interesantāko rudens ekskursiju uz Cēsu pusi!

 

Jaunajam mācību gadam sākoties, vēl gribas mazliet pavilkt vasaru „aiz ausīm”, jo ir tik daudz stāstāma un pārrunājama ar sen neredzētiem klasesbiedriem. Lai mācību gada sākums būtu kā jauks un aizraujošs notikums skolēniem un pedagogiem, šogad Cēsis ielūdz ciemos uz dažādām atraktīvām, aizraujošām un arī izzinošām nodarbēm, no kurām dažas būs tikai septembrī, bet citas turpināsies visu gadu. Mums ir ko piedāvāt, lai jums būtu ko darīt!

Rudens sezonai sākoties, jauni piedāvājumi skolēnu grupām un klasēm. Kopā ar atraktīvu gidu viduslaiku tērpā, var iepazīt Cēsu Livonijas ordeņa pils noslēpumus, dzirdēt nostāstus, nokāpt gan baisajā pils cietumā, gan lukturīšu gaismā pa šaurajām vītņu kāpnēm uzkāpt pils Rietumu tornī. Klausoties senās teikās un nostāstos, uzzināt par pārdabiskiem un leģendām apvītiem notikumiem, kas risinājušies pils mūros. Iejusties viduslaikos ar dažādu spēka un veiklības spēļu palīdzību vai vienkārši uzspēlēt gadsimtu senu ķegļu spēli, bet vakarā lāpu gaismā izstaigāt Cēsu naksnīgās ieliņas.

Baudot dabu un tuvāko Cēsu apkārtni ar piedzīvojumu garšu, palīdzēs – laika grieži Āraišos, Cīrulīšu dabas takas vai braucieni pa Gauju, savvaļas zirgu apskate Raunā un īpaši gardi pagatavota zupa, franču kulinārija, meža kaujas, planēšana gaisā kā supervāverei un daudzas citas trakulīgas lietas.

Bet ja ir vēlēšanās mierīgi, nesteidzoties izbaudīt Cēsis rudenī, tad gleznainie parki un mazās vecpilsētas ieliņas būs īstā vieta romantiskām pastaigām.

Piedāvājumu skolēnu grupām un klasēm skatīt šeit

Cēsu pilsētas karti ar autobusu novietošanas vietām skatīt šeit

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

p/a Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

sabiedrisko attiecību speciāliste

tālr.64121815; 28318318

e – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.turisms.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv