Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 20.augusts  


Izsludināta pieteikšanās mentoringa programmai uzņēmējiem

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar biedrību "Līdere" izsludina pieteikšanos Mentoringa programmai uzņēmējiem (MPU), kas ilgs 6 mēnešus (no 2012. gada oktobra beigām līdz 2013. gada aprīlim), un kuras laikā jaunie uzņēmēji varēs saņemt mentora – pieredzējuša uzņēmēja padomu un atbalstu.

Mentoringa programmas mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Mentorings uzņēmējdarbībā ir sistemātiski veidotas attiecības, kas balstītas uz ilglaicīgu un brīvprātīgu atbalstu starp veiksmīgu uzņēmēju ar pieredzi un uzņēmējdarbības iesācēju, kurš vēlas gūt zināšanas sekmīgas uzņēmējdarbības attīstībai.

Dalībai programmā tiek aicināti pieteikties:

  • pieredzes pārņēmēji, jauni uzņēmumi (uzņēmums nav vecāks par 5 gadiem),
  • mentori, pieredzējuši uzņēmēji (ne mazāk kā 5 gadu pieredze uzņēmuma vadīšanā vai apjomīgu biznesa projektu īstenošanā).

Pieteikties programmai var līdz š.g. 5. oktobrim.

Informāciju klātienē par programmas realizāciju, mentoringa būtību un mentoringa procesa norisi, kā arī par pieteikšanos programmai varēs saņemt semināros, kuri notiks:

  • š.g. 21. septembrī Rīgā (viesnīca "Tallink" (zāle "Terra 1"), Elizabetes iela 24) plkst. 10:00;
  • š.g. 28. septembrī Valmierā (Valmieras Biznesa un inovāciju inkubators, Purva iela 12a) plkst. 12:00.

Programmas pieteikuma anketas un informācija par pieteikšanos semināriem mājas lapā http://www.lidere.lv.

Lielākā daļa iepriekšējo MPU "absolventu" jau šodien uzskatāmi par programmas veiksmes stāstiem. Kā atzīst jaunie uzņēmēji, viens no būtiskākajiem programmas ieguvumiem ir nevis teorētiskās, bet praktiskās zināšanas, pieredzējušā padomdevēja "skats no malas", biznesa kontakti un daudz noderīgas informācijas uzņēmuma veiksmīgai attīstībai.

Mentoringa programma tiek īstenota Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas ietvaros, ko realizē LIAA, un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.


Papildu informācija: Zanda Raciborska (Projektu vadītāja, Biedrība "Līdere" , E-pasts: zanda@lid.lv, http://www.lidere.lv ).Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv