Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 12.jūlijs   Vārda dienu svin: Indriķis, Ints, Namejs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 20.septembris  


20.septembrī Cēsīs, Vienības laukumā notiks „Jauniešu darba klubiņš”

Uzaicinājums jauniešiem un interesentiem uz informatīvo stendu par darba un izglītības iespējām ārzemēs

 

Eiropas Darba dienas (EUROPEAN JOB DAYS) tiek organizētas katru gadu septembrī un oktobrī visā Eiropā, lai iezīmētu mobilitātes priekšrocības un interesentiem sniegtu informāciju par brīvu darbaspēka kustību. Cēsis un Liepāja būs vienas no 200 pilsētām Eiropā, kuras pulcēs interesentus 2008.gada Eiropas Darba dienu ietvaros.

 

Š.g. 20.septembrī, Cēsīs, Vienības laukumā Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) un Nodarbinātības valsts aģentūra Eiropas Darba dienas (EUROPEAN JOB DAYS) ietvaros rīkos pasākumu „Jauniešu darba klubiņš”. Pasākuma mērķis ir informēt Vidzemes reģiona jauniešus un citus interesentus par izglītības, darba, dažādu jauniešu aktivitāšu iespējām Eiropā un Latvijā un iepazīstinātu ar Latvijā pārstāvētajām Eiropas Savienības informācijas tīklu pārstāvniecībām un to pakalpojumiem, kas veicina mobilitāti Eiropā. Cēsīs, pasākuma norises laikā tiks izvietota informatīvā telts, kur no plkst. 10.00 līdz 15.00 būs iespējams saņemt informāciju par vakancēm, darba un mācību iespējām, tālāk izglītību, dzīves un darba apstākļiem Eiropas Savienības dalībvalstīs. Pasākumā piedalīsies un informāciju sniegs EURES konsultanti no Lielbritānijas, Īrijas, Norvēģijas, Dānijas, Zviedrijas un Latvijas, kā arī pārstāvji no informācijas tīklu pārstāvniecībām – EUROGUIDANCE, EUROPASS, EURODESK.

 

Sagatavoja:

EURES konsultante

Zane Meļķe

64127769

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv