Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 20.septembris  


Stikls, tekstils, gleznas jaunās izstādēs Cēsu Izstāžu namā no 21.septembra

Izstādē „Trīs” savus darbus rāda trīs mākslinieki – laikabiedri: Ruta Linīte, Kārlis Siliņš un Dainis Gudovskis.

 

Ruta Linīte absolvējusi LMA Tekstilmākslas nodaļu un ir Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas koka izstrādājumu dizaina programmas vadītāja. Izstādē māksliniece rāda gan klasisko austo gobelēnu, gan eksperimentus tekstilmākslā ar dažādiem griezumiem- rezultāts ir smalks grafisks zīmējums.

 

Kārlis Siliņš glezno stilizētas figurālas kompozīcijas, klusās dabas un ainavas. Eksperimentē ar krāsu un faktūru. Mākslinieks ir Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas gleznošanas pasniedzējs. Personālizstādes sarīkotas Rīgā, Ventspilī un Parīzē, Cēsīs- pirmo reizi.

 

Dainis Gudovskis- mākslinieks un mākslas pedagogs, strādā ar stiklu un akvareļtehnikā. Mākslinieks eksperimentē ar stikla plastiskajām iespējām un, rodas filozofiski vispārināti objekti, kādā izstādē ārzemēs Dainis Gudovskis nosaukts par stikla filozofu. Darbi atrodas daudzu ārzemju muzeju kolekcijās.

 

Izstādes „Es augu un gleznoju’’ autors ir Rolands Hartmans - 13 gadīgs zēns no Jēkabpils. Viņš mācās Krustpils pamatskolas 7.klasē. 2010. gadā beidzis Jēkabpils Mākslas skolu un tagad turpina gleznot un zīmēt. „Pasaule ir tik skaista un interesanta, ka nav iespēju to negleznot’’, saka jaunais mākslinieks.

 

Izstādes Cēsu Izstāžu namā (Pils laukums 3) apskatāmas no 21.septembra līdz 21. oktobrim.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Nata Livonska

Galvenā speciāliste Izstāžu nama ekspozīciju darbā

tālr.64123557;26175509

e-pasts: nata.livonska(at)cesis.lv

www.muzejs.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv