Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 20.oktobris  


Skolēnu brīvdienās Kārļamuižā radošās darbnīcas bērniem

Skolēnu brīvdienu nedēļā no 24.līdz 30.oktobrim Amatas novada „Kārļamuiža” atvērta bērniem, sava cimda stāsta veidošanai un izzīmēšanai.

 

Visu nedēļu Kārļamuižā tiek gaidīti bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem, uz radošu darbošanos uzzīmējot, izkrāsojot vai izveidojot savu cimdu. Bet ceturtdien, 27.oktobrī plkst.15:00, bērni ielūgti uz cidoniju tēju un teātra spēlēšanu! Ikviens dalībnieks varēs iejusties lomā izspēlējot pasaku „Pazaudētais cimdiņš”. Pasākums bez maksas, nokļūšana ar individuālo transportu.

 

Jau ziņots, ka septembrī, Amatas novada „Kārļamuižā”, ar Cimdu izstādi iesākās pasākumu cikls „Cimdu stāsti”. Caur radošu darbošanos un stāstiem, cimds pārtaps par suvenīru, dizaina priekšmetu vai neparastu māksliniecisku ekspresiju. Paredzēts, ka jaunais produkts būs piedāvājums viesiem un tūristiem, kas apciemos Cēsis un tuvāko apkārtni.

 

Savus cimdu stāstus joprojām var iesūtīt elektroniski uz e-pastu: info@karlamuiza.lv

Stāstu iesūtītājus un radošo darbnīcu dalībniekus gaidīs pārsteigumi un balvas!

 

Katram cimdam var būt stāsts, iesūti vai uzzīmē arī savējo! Iespējams, tieši Tavs cimds ceļos uz tālu zemi, kur tas nesīs līdz jaukas un mīļas atmiņas par Latviju.

 

Cimdu stāstiem var sekot līdzi arī interneta vietnēs  www.draugiem.lv vai www.facebook.lv

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

e- pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

Tālr.28342115;64127636

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv